Kurumsal Yayınlarımız
 • "İletişimsiz olmaz!" diyenlerin dergisi Aristokrat, Aristo İletişim Yayın Ekibi tarafından hazırlanıyor. İki aylık periyodlarla yayınlanan derginin içeriğini sektörden haberlerin yanı sıra atamalar, analiz yazıları, köşe yazıları ve röportajlar oluşturuyor. İlk sayısından itibaren büyük beğeni toplayan Aristokrat dinamik ve güncel içeriğiyle iletişimin duayen isimlerine, gazetecilere ve kurumsal iletişimcilere ulaşıyor.
 • 85 yıllık köklü geçmişe sahip olan MMK Metalurji, dünya demir çelik sektörünün devi olarak kabul ediliyor. BizBize dergisi ise MMK Grubu bünyesinde 3 aylık periyotlarla okurlarıyla buluşuyor.
 • Aksa Elektrik şirketi bünyesinde bulunan Fırat EDAŞ; Tunceli, Bingöl, Malatya ve Elazığ illerinde hizmet veriyor. Enerjinin Sesi Fırat dergisi de şirketin hizmet verdiği tüm bölgelerde okuyucuları ile buluşuyor.
 • Hizmet verdiği şehirleri modern, temiz ve renkli bir görüntüye kavuşturmayı kendine ilke edinen Çoruh EDAŞ; Artvin, Rize, Trabzon, Gümüşhane ve Giresun illerinde hizmet veriyor. Şirket, tüm bu illerdeki hizmetleri de Enerjinin Sesi Çoruh ile okuyucularına duyuruyor.
 • Yıldız Teknopark; birçok sektörde Ar-Ge çalışmalarını yürüten 370 Ar-Ge firması, 90 kuluçka firması ve 7 binden fazla kalifiye Ar-Ge ve yazılım personeline ev sahipliği yapıyor. Yıldız Teknopark'ın kurumsal yayını olan Techstar ise 3 aylık periyotlarla hazırlanıyor. Güncel teknoloji haberlerinin yanı sıra dergide sektörel röportajlar, Kuluçka Merkezi haberi ve lifestyle içerikler yer alıyor.
 • Türk ve İngiliz ortaklığı olan Tailwind Havayolları’nın dergisi Tailwind Inflight Magazine, sağlık, moda, yemek, kültür sayfaları ve dünyadan görülmeye değer mekânları tanıtıyor. İki aylık periyodlarla Almanca ve İngilizce olarak hazırlanan dergide, dünyaca ünlü isimlerin röportajlarına da yer veriliyor. Tailwind Inflight Magazine, seyahat sırasında yolcuların keyifle okuyabileceği zengin bir içeriğe sahip.
 • Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşlarının arasında yer alan Aksa Jeneratör’ün kurum içi dergisi Aksa Jenerik, iki aylık periyodlarla hazırlanıyor. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan dergide şirket hakkındaki güncel bilgilere, katıldığı fuar ve sponsorluklar ile ürün tanıtımlarına yer veriliyor.
 • Anadolu Hayat Emeklilik için hazırladığımız Hayata Dair dergisinde, Anadolu Hayat Emeklilik şirketinin hayatı kolaylaştıran yeni projelerini tanıtıyor, acente röportajları gerçekleştiriyoruz. Ayrıca Anadolu Hayat Emeklilik çalışanlarının seyahat, hobi, spor gibi alanlarda yazıları da derginin içeriğini zenginleştiriyor.
 • PVC profil sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip şirketi Egepen için yayına hazırlanan Bizim Penceremizden dergisinin içeriği; başarı elde eden çeşitli çalışmalar, bayi buluşmaları, departman tanıtımları ve röportajlardan oluşuyor. Tüm bunların yanı sıra gezi, sağlık ve çevre gibi başlıklarla da okurların beğenisine sunuluyor.
 • Tüm dünyada 112 binin üzerindeki çalışanıyla 17 ülkede toplam 68’den fazla üretim tesisi bulunan Michelin, Türk lastik pazarında otomobil, kamyonet, ağır vasıta, tarım, iş makinası ve forklift lastiklerinin dağıtımını gerçekleştiriyor. Michelin şirketinin kurumsal dergisi Bibendum ile sektöre ilişkin bilgilerin yanı sıra keyifli röportajlar, analizler ve lifestyle içerikler okurlarla buluşuyor.
 • Yurt çapında yaklaşık 2 bin 500 profesyonel acentesi bulunan, Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi Anadolu Sigorta için hazırladığımız kurum içi dergi Maksimum Biz’in içeriğini Anadolu Sigorta’nın yeni ürünleri, imza attığı başarılar, konferans ve etkinlikleri oluşturuyor. Tüm bunların yanı sıra sanat, hobi, gurme ve keşif gibi başlıklarla da keyifli bir içerik sunuyoruz.
 • Türk Hava Yolları A.O ve Havaş ortaklığıyla kurulan TGS Yer Hizmetleri’nin kurum içi dergisi TGS Port, iki aylık periyodlarla hazırlanıyor. TGS odaklı haberler, departman tanıtımı ve söyleşilerin yanı sıra istasyonların gerçekleştirdiği faaliyet ve aktivitelere yer veriliyor. Sağlık, teknoloji, gezi gibi konuların da yer aldığı TGS Port ’ta, çalışanların ilgilisini çekecek aktüel haberler de bulunuyor.
 • Türkiye’nin ilk low-cost havayolu firması Corendon Airlines’ın yılda yaklaşık 1,5 milyon yolcuya ulaşan lifestyle dergisi Corendon Inflight Magazine, iki ayda bir İngilizce - Almanca olarak iki ayda bir hazırlanıyor. Sağlık, moda, yemek, kültür ve birçok tarihi yerlerin tanıtıldığı dergide, çocukların keyif alabileceği çizgi roman ve bulmacanın olduğu ayrı bir ek de yer alıyor.
 • Dijital yayın platformu D-Smart’ın aylık periyotlarla hazırlanan ve dijital ortamda okuyucularla buluşan dergisinde, aylık yayın programına dahil olan tüm film ve aktiviteler yer alıyor. Akış ve indeksin yer aldığı D-Smart dergisinde öne çıkan filmlerin başrol oyuncularıyla gerçekleştirilen röportajlar, kültür-sanat gibi okuyucuya keyif veren bölümler de bulunuyor.
 • Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin (TETSİAD) çıkarmış olduğu Hometextile dergisi, tekstil sektörüne yönelik önemli fuarların ve gelişmelerin detaylı olarak anlatıldığı bir içeriğe sahip. İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanan dergi, 3 aylık periyodlarla hazırlanıyor. Dünya ev tekstili trendleri, Türkiye’yi tanıtan gezi sayfaları, derginin içeriğinde yer alıyor.
 • Bugün 53 ülkede, hizmet veren ISS’in 3 aylık periyodlarla hazırlanan kurum içi dergisi ISS WAY, 6 ayrı kategoride verdiği hizmetler hakkında güncel haberler, şirket bünyesinde gerçekleştirilen aktiviteler yer alıyor. Çözüm ortaklarıyla gerçekleştirilen röportajların yanı sıra, kültür-sanat, yemek gibi kurum içi çalışanlarına yönelik sayfalar dergi içeriğini oluşturuyor.
 • Temiz, güvenli, verimli çalışma ve yaşam alanları yaratmak, hayatı kolaylaştırmak misyonuyla yola çıkan ATALIAN için hazırladığımız kurum içi dergi ATALIAN Network’te, şirketin hem global hem de Türkiye’de imza attığı başarılara, işbirliklerine ve kurum içi düzenlenen etkinliklerine yer veriyoruz.
 • Dinle, Anla, Planla, Uygula, Ölç...
  Aristo, 360º Entegre Kurumsal İletişim Felsefesi ile markanızın başarısı için sizinle birlikte çalışıyor...
  © Copyright 2009 - 2017 Aristo İletişim