Günsan Elektrik Antalyalı elektrikçi ve mühendislerle bir araya geldi


Günsan Elektrik, iş ortakları buluşmalarına bir yenisini daha ekledi. Antalya Su Otel’de seminer veren Günsan, elektrikçi ve mühendislerle bir araya geldi. İki gün süren seminerde Valta yeni seri şalt ürünleri tanıtıldı.

Antalya Su Otel’de iki gün boyunca seminer düzenleyen Günsan, yeni nesil üretim teknolojisi ile üretilen Valta serisi şalt grubunun yanı sıra Günsan ürün gamını katılımcılara anlattı. Seminerin ilk gününe 120 Antalyalı elektrikçi katılırken, ikinci gün gerçekleştirilen seminerde Antalya Elektrik Mühendisler Odası Başkanı İlhan Metin ve Antalya Elektrik Mühendisler Odası Başkan Yardımcısı Şaban Tat’ın aralarında olduğu mühendisler yer aldı.

Etkinliğin sonunda seminere katılım gösteren 120 elektrikçiye avometre ve Günsan ürünlerinden verildi. Günsan Yenilikçi Elektrikçiler Facebook grubuna üye olan katılımcılar arasında ise çekiliş yapılarak takım çantası ve matkap hediye edilirken, mühendislerin katıldığı ikinci günde çekiliş yapılarak Akaryakıt Çeki verildi.

Türkiye genelinde 17 bin parçalık potföyünü 54 bayisi aracılığıyla hem ülke içine hem de 50’den fazla ülkeye ulaştıran Günsan, farklı illerde bayileriyle bir araya gelmeye devam edecek.