Aristo İletişim olarak dünya çapında 50’den fazla PR ajansı ile birlikte üyesi olduğumuz PRGN’in Instagram hesabını bir haftalığına devraldık. Diğer üyelerimize keyifli bir İstiklal Caddesi fotoğrafıyla günaydın dedik.

Artful ekibimiz Wee Baby’nin imaj çekimlerini tamamlamanın mutluluğunu yaşıyor. 3 gün süren zor ama eğlenceli çekim sonunda emziksiz poz vermek olmazdı.

Türkiye’nin en köklü kurumsal yayını Ford Otosan’ın Aramızda Dergisi’nin 400. Sayısına Aristo Yayın Ekibi olarak imza atmak büyük bir gurur.

Artful Kreatif Direktörümüz Selim Ceylan, İstanbul Büyükşehir Şehit Şerife Bacı Anadolu Lisesi’nde Kurumsal Kimlik konusunda eğitim verdi.

Yine bir yayın ekibi toplantımızda kurumsal dergilerimizin içeriklerini konuşuyoruz.

Ajans Başkanımız Çınar Ergin, İstanbul Büyükşehir Şehit Şerife Bacı Anadolu Lisesi öğrencilerine Kurumsal Sosyal Sorumluluk konusunda eğitim verdi.

Uşak’ta düzenlendiğimiz Muratbey Burgu ile Reklam Zamanı yarışmamızda ödüller sahiplerini buldu. Ajans Başkanımız Çınar Ergin’in jüri başkanı olduğu yarışmada birinciliği İstanbul Aydın Üniversitesi kazandı.

Değerli jüri üyemiz Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Günseli Özen, Muratbey Burgu ile Reklam Zamanı yarışmamızı onurlandırdı.

Kaan Air ile Helisightseeing İstanbul Turu gerçekleştirdik. Özellikle Galata Kulesi ve Ayasofya’ya helikopterle bu kadar yaklaşmak heyecan vericiydi.

Şehit Şerife Bacı Anadolu Lisesi öğrencileri Medya & PR’18 Ödülleri’nde Aristo İletişim’i yılın en iyi iletişim danışmanlığı ajansı ödülüne layık gördü.

Marka Grup Direktörümüz Dilay Çelik, basın mensubu dostlarımızla birlikte Rockwell Automation’ın bu yıl 27’sini Philadelphia’da düzenlediği Automation Fair’e katıldı.

Public Relations Global Network üyelerinin geleneksel buluşması bilgilendirici toplantıların ardından renkli etkinliklerle sona erdi. Romanya’da gerçekleşen toplantılara Ajans Başkanımız Çınar Ergin katıldı.

AMAC Aerospace Group CEO’su Kadri Muhiddin, İstanbul Airshow’da Ajans Başkanımız Çınar Ergin ile birlikte basın mensubu dostlarımızın sorularını yanıtlıyor.

Ajans Başkanımız Çınar Ergin Türkiye’de PR nereye gidiyor isimli yazısı PRGN Blog’da yayınlandı.

TÜHİD’in düüzenlediği Altın Pusula Ödülleri’nde Aristo İletişim’in kendi yayını olan Aristokrat Dergi ile Kurumsal Yayınlar kategorisinde Otokoç Otomotiv ve Opet ile finale kalmak bile gurur vericiydi. Tebrikler Aristokrat ekibi ve tabii ki ödülü kazanan Otokoç Otomotiv.

Aristo İletişim’in üyesi olduğu PR Global Network toplantılarına katılmak üzere dünyanın dört bir yanından 50’nin üzerinde pr ajansı başkanı ile Romanya’da bir araya geldik. İlk günkü ilk toplantının konusu PR sektöründeki yeni trendler…