AIR FRANCE - KLM
Ana iş alanları yolcu, kargo taşımacılığı ve havacılık bakımı olan  Air France-KLM Grup Avrupa’nın lider havayolu grubudur. 2018 yılında Air France, KLM Royal Dutch Havayolları, Joon, Transavia ve HOP olmak üzere 5 markasıyla müşterilerine 116 ülkede 314 noktaya ulaşıyor. Air France 537 uçak filosu ve 2017'de taşıdığı 98,7 milyon yolcu sayısıyla Air France-KLM, Paris-Charles de Gaulle ve Amsterdam-Schiphol'deki merkezlerinden toplamda 2.300'e yakın uçuş gerçekleştiriyor.
AKSA JENERATÖR
Kazancı Holding bünyesinde yer alan Aksa Jeneratör, üretime başladığı 1984 yılından itibaren Türkiye jeneratör pazarının lideri. Üretim ve ihracat rakamlarıyla dünya jeneratör pazarında da ilk beş firma arasında yer alan Aksa Jeneratör, Çin’de bulunan üretim tesisi ile dünyanın en büyük jeneratör üretim tesisi ünvanının da sahibi. Türkiye’nin en büyük 100 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firması arasında yer alan Aksa, aynı zamanda Türkiye’de ki ilk doğalgaz yakıtlı jeneratör üreticisi.
ALPET
Türkiye’nin öncü kuruluşlarından Altınbaş Holding’in Türkiye ve KKTC akaryakıt dağıtımı alanında faaliyet gösteren iştiraki Altınbaş Petrol (Alpet); 1997 yılından bu yana büyümesini sürdürüyor. 400’e yakın istasyonuyla hizmet sunan Alpet, Türkiye’nin en yüksek depolama kapasitesine sahip akaryakıt dağıtım şirketleri arasında yer alıyor. 
AMAC AEROSPACE
Son teknolojiye sahip altyapısı ile kurulduğu 2007 yılından bu yana hızla büyüyen AMAC Aerospace dünyanın 2. En büyük VIP uçak içi bakım ve modifikasyon firması unvanını aldı. Merkezi İsviçre’nin Basel şehri olan firma buradaki hangarlarında sadece özel jetlerin değil B777-200/300, B747-400 gibi geniş gövdeli uçakların iç VIP tasarımlarını da isteğe uygun olarak yapıyor.
ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK
Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanlarında hizmet sunan Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında "Türkiye'nin ilk hayat sigortası şirketi" olarak kuruldu. Türkiye'nin halka açık ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, hayat sigortaları ve Bireysel Emeklilik Sistemi toplamında en büyük fon yaratan şirket olma özelliğini taşıyor. 
 
ANADOLU SİGORTA
Hayat dışındaki tüm branşlarda (Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık ve Kredi) faaliyet gösteren Anadolu Sigorta’nın, yurt çapında yaklaşık 2.500 profesyonel acentesi bulunuyor. Atatürk'ün talimatıyla kurulan Anadolu Sigorta, Türkiye'nin ilk ulusal sigorta şirketi olma özelliğini de taşıyor.
 
Arvato SCM TÜRKİYE
Arvato SCM Solutions, tedarik zinciri yönetimi ve e-ticaret alanında faaliyet gösteren uluslararası ve inovatif bir servis sağlayıcısıdır.
BİRUNİ LABORATUVARI
1983 yılında senesinde 15 kişilik kadrosuyla Mecidiyeköy’de ilk şubesini açan Biruni Laboratuvarı, günümüzde 15 şubesi ile hizmet vermeye devam ediyor. açan Biruni Laboratuvarı, Türkiye’de ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi sahibi ilk tıbbi tahlil laboratuvarı olmasıyla da öne çıkıyor.
 
BUKA SOFA
Buka markası, adını “bukalemun” kelimesinden alıyor. Bukalemunların renk değiştirmesi gibi Buka kanepelerin de aynı kolaylıkta kılıfı değiştirilebiliyor. “Ev ortamına uyum ” konsepti kullanıcıya farklı seçenekler, tercihte esneklik ve değişim fırsatı gibi kolaylıklar sağlıyor. 
BURGAN BANK
Ortadoğu ve Kuzey Afrika Bölgesi’nde faaliyet gösteren Burgan Bank Grubu’nun iştiraklerinden biri olan Burgan Bank Türkiye, 43 şubesiyle müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam ediyor. İştirakleri Burgan Leasing ve Burgan Yatırım ile Burgan Bank Türkiye, bankacılık ilkelerine olan bağlılığının verdiği güçle, istikrar ve kaliteyi ön planda tutarak müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurma hedefiyle ilerliyor.
CHEP
Palet endüstrisinin dünya çapında pazar lideri CHEP, palet havuzlama hizmetlerindeki uzmanlığıyla, perakende, imalat, havacılık, kimya ve otomotiv gibi farklı sektörlerden müşterilerine özel palet kiralama ve lojistik çözümleri sunmaktadır.
COSENTINO
Cosentino Grup, mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzeylerin üretim ve dağıtımını yapan global bir şirket. Sektöründe dünya çapında lider olan Cosentino Grup, yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlıyor. Sıra dışı ve öncü ürünler olan Silestone®, Dekton® ve Sensa by Cosentino® gibi ileri teknolojiye sahip ürünleri geliştiren Cosentino Grup, eşsiz tasarımlar yaratmaya devam ediyor.
COŞKUNÖZ HOLDİNG
Temelleri 1950 yılında atılan ve otomotiv yan sanayisinin katma değer üreten önemli kuruluşları arasında yer alan Coşkunöz Holding’in aynı zamanda savunma, havacılık, enerji, çevre teknolojileri ve bilişim alanlarında yurt içinde ve yurt dışında yatırımları mevcuttur. 60 yılı aşkın sanayi tecrübesini faaliyet gösterdiği alanlarda tüm paydaşları için değere dönüştüren Coşkunöz Holding; Magnetto ve PJSC MMK şirketleri ile iş ortağıdır.
 
DEFANS
Defans Losyon, 2000 yılında Eczacıbaşı İlaç Sanayi tarafından piyasaya sunuldu. Tüketicilerin her koşulda huzurlu olmasını isteyen Defans, tüm haşerelerle mücadele için önemli bir adım attı. Eczacıbaşı İlaç Sanayi tarafından yönetilen Defans, 2007 yılında aynı aile altında yer alan Eczacıbaşı Girişim Pazarlama’ya geçti ve ürünleriyle ilkleri sektöre kazandırmaya devam ediyor.
DETAN
1972 yılında Eczacıbaşı İlaç Sanayi tarafından pazara sunulan Detan, haşerelere karşı güçlü ve sağlıklı korumasına başladı. Kurulduğu günden beri insektisit sektöründe öncü olan marka, Eczacıbaşı güvencesiyle müşterisinin itibarını kazandı. 80’li yıllarda karasinek ve sivrisineklerde, yürüyen haşerelerde etkili, güvenle kullanılabilen Novosit’li Detan Ürünleri ile büyük başarı yakalandı.
ECZACIBAŞI HİJYEN ÜRÜNLERİ
1989 Yılında kurulduğu günden bu yana sürekli olarak başarılara imza atan ve sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde kendi alanında söz sahibi Ataman İlaç ve Kozmetik Kasım 2012 itibariyle Eczacıbaşı Topluluğu bünyesine katılmıştır.
ECZACIBAŞI PROFESYONEL
Eczacıbaşı Profesyonel “Temizlik Kağıdı Ürünleri”, “Temizlik ve Hijyen Ürünleri” ve “Gıda Ürünleri”  olmak üzere 3 ana kategoride işletmelere ürün tedarik ediyor. Eczacıbaşı Profesyonel’in temizlik kağıdı markaları arasında; Selpak Professional ve Marathon; Temizlik ve Hijyen markaları arasında ise; Maratem, Tana Professional ve Dispo yer alıyor. Gıda markaları arasında ise; Oralet, Oralet Çay, Unifood, Nektar Natura, Splenda ve Cezbeli Kahve markaları yer alıyor.
 
EGOS
Egos pazara girdiği 1991 yılından bu yana gençlerin kendilerini en yakın hissettikleri saç jölesi markası olmayı başardı. “Kimse beni tutamaz” reklam filmleri, Egos gençlerin güçlü kişiliklerini ortaya koydu ve gençlerin Egos’u kendilerinden biri olarak kabul etmelerini sağladı. Sonraki Clubber Jöle serisiyle Egos ailesi büyüdü. 2000’li yıllara gelindiğinde Egos’u artık gençler arasında çok yerleşmiş ve sevilen bir marka haline getiren “Egos’un Yoksa Başın Belada!” sloganı ortaya çıktı.
ESSENCE KOZMETİK
Essence Kozmetik, tarzını, kendine güvenini, eğlence stilini yansıtan ve sürekli yenilenen geniş ürün portföyü ile mükemmel ürünlere kolay erişim sağlar. Hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünleriyle, mükemmel görünüme istediğin zaman kavuşabilmen için kaliteyi uygun fiyata sunar. sürekli yenilenen ve sezonun en sıcak renklerini içeren ürün seçenekleriyle hem senin hem de cildinin muhteşem görünmesini sağlar.
EYÜBOĞLU
1990 yılında aile şirketi olarak kurulan ve 25 yıldır Victorinox, Victorinox Swiss Army, Celestron, Maglite, Wenger, Cole&Mason, Jamie Oliver gibi sektöründe lider markaların Türkiye distribütörlüğünü yapan Eyüboğlu, 600’ü aşkın satış noktası ile kaliteli markaları evlere taşıyor.
FROSCH
Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri tarafından Almanya’dan ithal edilen Werner&Mertz markası Frosch, çevre dostu deterjan ve ev temizlik ürünleri sunuyor. 25 yılın üzerinde çevre dostu temizlik ve bakım ürünleri geliştirme ve üretme deneyimi bulunan Frosch, 16 yıldır Almanya’nın en güvenilir markası. Frosch’un ürün yelpazesi, doğada çözünme oranları daha yüksek ve doğal ham maddelerle üretilen, bulaşık ve çamaşır deterjanları tuvalet ve genel yüzey temizleyicileri ile sıvı sabun ve oda kokularından oluşuyor.
GAMING in TURKEY OYUN & ESPOR AJANSI
Gaming in Turkey, 2015 yılından beri Türkiye'de faaliyet göstererek, tamamen oyun sektörüne yönelik hizmet veren bir espor ve oyun ajansıdır. Gaming in Turkey, oyun şirketleri için özel olarak hazırlanmış çevrimiçi ve çevrimdışı entegre pazarlama hizmetleri ile 360 derecelik hizmet vermektedir.  PC, Mobil, Konsol, MMO, P2P veya F2P dahil olmak üzere tüm platformlara odaklanmaktadır. 
 
GULFSTREAM AEROSPACE
ABD’li iş jeti üreticisi Gulfstream Aerospace, iş hayatına yönelik bir sivil havacılık şirketidir. Özel jet üretimi yapmakta olan Gulfstream Aerospace 1999'dan beri bir “General Dynamics” şirketidir. Şirket dünya çapındaki iş hayatı, devletler, özel sektör ve askeri müşterileri için 2.700’ün üstünde jet üretmiştir.
GÜNSAN
1982’de anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatı yapmak üzere kurulan Günsan, 1995’te halen üretiminin devam ettiği endüstriyel tesisine geçti. Anahtar-priz üretimi ile Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan, inşaat sektöründe alçak gerilim tesisatı ekipmanları olan elektrik anahtarı, priz, grup priz, şalt malzemesi, kompakt şalter, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarından oluşan 17.000 parçalık ürün portföyünü distribütörleri ve bayileri aracılığı ile hem ülke içine hem de dünyada 50’den fazla ülkeye ulaştırıyor.
HUDSON FURNITURE
Hudson Furniture, Barlas Baylar tarafından New York atölyesinde bulunan uzman bir zanaatkar ekibi ile elle yapılan geniş ölçekli, heykel mobilyası ve aydınlatma tasarımlarını sergilemek için kurulmuştur.
İPEK PAMUK
1972 yılında İstanbul’da kurulan İpek İdrofil Pamuk San. ve Tic. A.Ş. Türkiye’nin ilk ve en köklü pamuk üreticilerinden biridir. Kuruluş yıllarında sadece yurt içi hidrofil pamuk pazarına hitap eden İpek Pamuk daha sonra tesis, teknoloji ve insana yaptığı yatırımlarla dünya pazarında rekabet eden bir kapasiteye ulaşmıştır.
KAAN AIR
2000 Yılında Başarı Holding bünyesinde kurulan Kaan Havacılık Sanayi ve Ticaret A.Ş., dünyanın en büyük helikopter üreticilerinden; İtalyan Leonardo Helicopters ve Russian Helikopters/ Kamov’un Türkiye Distribütörlüklerini yürütmektedir. Leonardo Helicopters’ın Türkiye’deki Pazar payını hızla artıran Kaan Air, 2017’de de ABD’li iş jeti üreticisi Gulfstream’in Türkiye Ticari Satışlar Temsilcisi olmuştur.
KUMPORT
1994 yılından beri Ambarlı Liman Tesisleri içerisinde faaliyet gösteren Kumport, son yıllarda gerçekleştirdiği yüksek iş hacmi artışı ve buna paralel olarak insan kaynağına ve teknolojiye yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin en büyük ve modern limanlarından birisi haline gelmiştir. Türkiye dış ticaret hacminin önemli bir bölümünü gerçekleştiren Marmara Bölgesi’ndeki konumuyla, ülkemizdeki ithalat ve ihracat faaliyetlerinde önemli bir ticaret kapısıdır.
MADAME COCO
Madame Coco, tüketici ihtiyaçlarının doğru analiziyle başarılı bir iş modeline dönüştürülmesi sonucu 2011 yılında İlhan Tanacı tarafından oluşturulmuş ve kısa sürede Türkiye ev tekstili ve dekoratif ürünler sektörünün lideri haline gelmiş bir markadır. 2016 yılında başladığı yurtdışı mağazalaşma faaliyetlerine birçok ülkede hızla büyüyerek devam eden Türkiye’nin en önemli global marka adaylarından biridir.
MICHELIN
1996 yılında kurulan Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş, Türk lastik pazarında otomobil, kamyonet, ağır vasıta, tarım, iş makinası ve forklift lastikleri dağıtımı yapıyor. Bilinirliğini, Türkiye pazarındaki uzun süreli varlığına (1936 yılından bu yana) ve ürünlerinin kalitesine borçlu olan Michelin, kendisine güvenen 300'ü aşkın bayi ağı sayesinde her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşıyor.
 
MMK METALURJİ
Dünyanın en büyük çelik üreticilerinden ve Rusya çelik sektörünün lideri olan MMK Group’un 2007 yılında Türkiye’ye yatırım yapma kararıyla faaliyete başlayan MMK Metalurji, Hatay-Dörtyol ve Kocaeli-Dilovası bölgelerindeki tesislerinde hizmet vermektedir. 2,3 milyar ABD doları yatırımla Türkiye’de bugüne kadar özel sektör tarafından sıfırdan kurulan en büyük sanayi kuruluşu olma özelliği taşıyan MMK Metalurji, yıllık 2,5 milyon ton yassı çelik üretim kapasitesiyle sektöründe Türkiye’nin en büyük şirketleri arasında faaliyetlerini sürdürmektedir.
MURATBEY
1965 yılında Eminönü’nde küçük bir peynirci dükkânıyla peynir sektörüne adım atan Muratbey, 1992 yılında ilk üretim tesisini açtı. Doğal sütün verdiği lezzet ve Muratbey’in inovatif kimliği bir araya geldiğinde ortaya çıkan kaliteli ve benzersiz ürünler Türkiye’nin peynir anlayışını değiştirdi. Muratbey'de geleneksel lezzette peynirler modern teknolojiyle buluşurken, yerel özellikler korunmuş, büyük işletme peynirciliğinin tekdüzelik riskinden kaçınılmıştır. 
OKEY
OKEY, Türkiye’de aile planlaması kavramını yerleştirmek ve doğum kontrol yöntemlerini erişilir kılmak için 1991 yılında piyasaya sunuldu. Ardından 1992'de, Türk televizyonlarındaki ilk prezervatif reklamını yayınlayarak, bir tür devrim yaptı. Bu sayede, ülkemizde “prezervatif” diye bir reklam kategorisinin oluşmasını sağladı. Prezervatif, hem etkin bir doğum kontrol yöntemi hem de cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı koruyucu olan tek üründür. 
OSRAM
Aydınlatma sektörünün lider üreticisi Osram, 150 ülkede, 33 binin üzerinde çalışanıyla müşterilerinin ihtiyaçları için özel çözümler geliştiriyor. Osram, yaklaşık 30 yıldır Türkiye’de faaliyetlerini sürdürüyor.
 
PROSEGUR ALARM
Prosegur, güvenlik sektöründe global düzeyde lider bir markadır. Prosegur, güvenlik sektöründeki dört ana iş kolunda (Prosegur Güvenlik, Prosegur Para Taşıma, Prosegur Alarm ve Siber Güvenlik) en gelişmiş pazar çözümlerini kullanarak, şirketlere ve kişilere güvenlik hizmeti sunmaktadır. Küresel bir marka olan Prosegur, 2017 yılında 4,3 Milyar Euro’luk ciro elde etmiştir. 
 
PRYSMIAN GROUP
Prysmian Group, yüksek teknoloji gerektiren pazarlara odaklanan yapısı, 50 ülkede 112 fabrikası, 25 AR-GE merkezi ve 30 bin çalışanı ile dünya kablo sektörünün lideri olarak öne çıkıyor. 2011 yılında, yenilikçi yapısı ve teknolojik bilgi birikimi ile kendi pazarlarında lider olan Prysmian ve Draka firmalarının birleşmesi sonucunda ortaya çıkan Prysmian Group, günümüz piyasasına geniş ürün yelpazesi ile hizmet, teknoloji ve bilgi birikimi sunmaya devam ediyor.  
REİS GIDA
Reis Gıda, 38 yıllık tecrübesiyle bakliyat sektörünün en güvenilir markası olarak öne çıkıyor. İstanbul’da bulunan 125 bin ton üretim kapasitesine sahip, 13 bin 500 metrekarelik üretim tesisinde 46 çeşit ürün paketliyor. Sağlıklı beslenmeyi önceliği haline getiren Reis Gıda obezite ve küresel iklim değişikliği gibi konularda birçok sosyal sorumluluk projesi yürütüyor.
 
ROCKWELL AUTOMATION
Rockwell Automation, endüstriyel otomasyon ve bilgi sistemlerine odaklanmış ve müşterilerini daha üretken ve dünyayı daha sürdürülebilir kılan, dünyanın en büyük şirketidir. Genel Merkezi ABD'nin Wisconsin eyaletindeki Milwaukee kentinde bulunan Rockwell Automation, dünyada 80'den fazla ülkede müşterilerine hizmet veren yaklaşık 21.000 çalışana sahiptir.
SELİN
Kökleri 1900’lü yıllara uzanan Selin’in tarihçesi 1912’de Süleyman Ferit Eczacıbaşı tarafından İzmir’de Türkiye'nin ilk kolonyasının üretilmesi ile başlıyor. İzmir’in diplomalı ilk eczacılarından Süleyman Ferit Bey’in, Kemeraltı’ndaki tarihi Şifa Eczanesi’nde imal ettiği Altın Damlası Kolonyası İzmir’in sembolü haline gelmiş, İzmir’i ziyarete gelen hemen herkes dostlarına hediye olarak bir şişe Altın Damlası Kolonyası alır hale gelmiştir. 
SELPAK
Eczacıbaşı Topluluğu tarafından, 1970 yılında çağdaş ve sağlıklı bir yaşamın gereği olan temizlik kağıdı ürünlerini üretmek ve kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla kurulan Selpak, 2017 yılı Kasım ayından bu yana “Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri” çatısı altında faaliyetlerini sürdürüyor. Tuvalet kağıdı, havlu, kağıt bez, peçete, mendil ve kutu mendil gibi tüm ürün kategorilerinde “en üstün kaliteli” ürünler sunan ve sektöründe lider konumdadır.
SKYSENS

Skysens, 2015 yılında kurulan ve ana odağı endüstriyel kablosuz IoT çözümleri olan bir teknoloji şirketidir. Her tür endüstriyel alanlar ve binalar, şehirler, havaalanları, stadyumlar, hastaneler gibi diğer dikey sektörler için kolay uygulanabilir, basitleştirilmiş ve yüksek performanslı IoT çözümü sunmayı amaçlamaktadır. Kendi benzersiz yazılımı, donanımı ve tasarımıyla kapsamlı ve ölçeklenebilir IoT çözümünü uçtan uca sunan Skysens, dünyanın en çok büyüme kaydeden kablosuz IoT şirketlerinden biridir.

SOFTTECH
2006 yılından bu yana İstanbul, Ankara, San Francisco ve Şanghay’da bulunan ofisleriyle toplam 8 farklı lokasyonda 1000’i aşkın profesyonel kadroyla Türkiye’nin en büyük yerel sermayeli yazılım şirketidir. Bankacılık ve finans sektöründeki tecrübesi, gücü ve deneyimli insan kaynağı ile farklı alanlarda faaliyet gösteren iş ortaklarına, müşteri odaklı çözümler geliştirmektedir.
SOLO
1978 yılından bu yana kalitesi ve güvenilirliği ile Türk kağıt sektöründe önemli bir yere sahip. Solo, “Hem kaliteli, hem hesaplı” mottosu, sembolü haline gelen eller figürü, dillere pelesenk olan “Solo, solo, soolooo” müziği ile tüketicilerine güçlü bir alternatif oluyor.
TAILWIND
Türk ve İngiliz ortaklığıyla kurulan Tailwind Havayolları; ilk uçuşunu Mayıs 2009'da gerçekleştirmiştir. Kuruluşundan bu yana Tailwind, sivil havacılık sektöründe kalıcı ve etkin bir yere ulaşarak çağımıza uygun bir havayolu olmayı misyon olarak benimsemiştir. Tailwind Havayolları yerli ve yabancı tur operatörleri başta olmak üzere spor kulüpleri ve firmaların charter uçuşlarında en çok tercih ettiği havayolu olma hedefi ile yolcularına güvenli ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.
TGS
Türk Hava Yolları A.O. ve Havaş ortaklığıyla kurulan ve 1 Ocak 2010 tarihinde sektörde yerini alan TGS Yer Hizmetleri A.Ş.; İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, İstanbul Sabiha Gökçen, Milas- Bodrum ve Dalaman Havalimanlar'ında olmak üzere toplam 8 istasyonda, anlaşmalı 155 havayoluna sunduğu hizmetlerle faaliyetlerini sürdürmektedir.
UNIVERSAL ROBOTS
Merkezi Danimarka’da olan 2005’te kurulan Universal Robots; 'Cobots' (Collaborative Robots) olarak adlandırılan, hafif ve esnek robot kollarıyla endüstriyel robotiği yeniden keşfetmiştir. UR3, UR5 ve UR10 olarak farklı erişim ve taşıma kapasitesiyle üç temel 'cobots' mevcuttur. Universal Robots’un 50’den fazla ülkede distribütörlüğü bulunmaktadır. Universal Robots'un ürünleri metal, makine, otomotiv, gıda ve tarım, mobilya, ilaç ve kimya, plastik ve polimer vb. birçok sektörde kullanılmaktadır.
WEE BABY
1986 yılında kurulan Burda Bebek diş kaşıyıcısı ve bebe bardağı çeşitleriyle sektöre giriş yapmış, zaman içerisinde ürün portföyünü geliştirmiştir. Türkiye’de yerli olarak ürettiği ürünleriyle bebek ve annelerin ihtiyaçlarını karşılayan Burda Bebek A.Ş. dünya sağlık standartlarının ve gelişen teknolojinin getirdiği yenilikleri üretim ve hizmet sürecine dahil etmeyi ilke edinmiş ve sürekli geliştirilen yeni model ve ürün çeşitleriyle, firmanın bugün Pazar lideri olan Wee Baby markası yaratılmıştır. 
YILDIZ TEKNOPARK
YTÜ Davutpaşa Kampüsü’nde 2009 yılında faaliyete başlayan Yıldız Teknopark, Davutpaşa ve İkitelli yerleşkeleriyle birlikte toplam 170 bin metrekarelik alanda faaliyetlerini yürütmektedir. Yazılım, bilişim ve iletişim teknolojileri, telekomünikasyon, elektronik, ilaç, makine ve teçhizat imalatı, kimya, havacılık, enerji, savunma sanayi, inşaat, gıda gibi farklı sektörlerde Ar-Ge çalışmalarını yürüten Yıldız Teknopark; 271 Ar-Ge firması, 79 kuluçka firması ve 7 binden fazla kalifiye Ar-Ge ve yazılım personeline ev sahipliği yapıyor.
ZÜHRE PARDESU
Zühre Pardesü, kendi markası ve koleksiyonuyla bayan pardesü, kap ve manto üretimine başlayarak sektöre adımını atmıştır. Firma bayan dış giyimine yeni bir anlayış getirerek güncel ve özgün çizgisiyle kısa sürede, stil sahibi bayanların sevilen markası haline gelmiştir. Türkiye genelinde 300’den fazla bayisi bulunan Zühre, Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere toplam 19 ülkeye ihracat yapmaktadır.
ACAR GROUP
1980 yılından bu yana basım sektörü, yayıncılık, kırtasiye, kurumsal hediyelik alanlarında faaliyet gösteren Acar Group, saraciye sektöründe de kaliteli ürünleriyle hizmet veriyor. Ürün gamındaki ürünleriyle sadece Türkiye değil dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat gerçekleştiren Acar Group, çatısı altında bulunan defter ve ajanda markası Arwey'i de dünyanın en çok tercih edilen üç defter markası arasına sokmayı başardı. 
AKG GAZBETON
Blok ve donatılı ürün grupları, Isı Yalıtım Plağı Minepor ve tamamlayıcı ürünleriyle AKG Gazbeton İşletmeleri, Türkiye’deki yaygın satış ve dağıtım ağının yanı sıra Avrupa Birliği ülkeleri başta olmak üzere otuza aşkın ülkeye ihracat yapıyor. Yapı malzemesi sektöründe ilk CE işaretini 2005 yılında alan AKG, 2015 yılında da Yanmaz Isı Yalıtım Plağı Minepor ile Avrupa Teknik Değerlendirme Kurumu’nun ilk ETA belgesinin sahibi oldu.
ALD AUTOMOTIVE
2005 yılından bu yana Türkiye'de hizmet veren ALD Automotive, uluslararası ve yerel olmak üzere 1200 adetin üzerinde müşteri, 14.000'in üzerinde araç filosuna sahip. 41 ülkede uzun dönem araç kiralama ve filo yönetimi hizmeti veren ALD Automotive, operasyonel kiralama sektöründe global deneyimİ, profesyonel altyapısı ile risk yönetimi modelleri oluşturarak, müşterilerine araç filo yönetimde tasarruf ve verimlilik sağlıyor.
 
ANAVARZA BAL
1979 yılında Süleyman Sezen'in kurduğu Sezen Gıda Ltd. Şti., 1995 yılında Anavarza Bal markasıyla bal sektörüne giriş yaptı. Adana'nın Kozan ilçesinde kurulan şirket, marka ismini bölgenin sembolü Anavarza Antik Kenti'nden alıyor.
ANEL GRUP
Anel Grup kuruluşundan beri kaliteli mühendislik hizmeti veren elektromekanik taahhüt firmasıdır. En iyi uygulamaları hayata geçirme, uluslararası standartlarda iş yapma bilinci ile hareket eden Anel Grup, büyük ölçekli, zor projelerde kaliteli hizmet sunan, güvenilir bir çözüm ortağıdır.
ARMA KONTROL
Arma Kontrol; Kollu ve Mantar Bariyerler, Road Blocker, Kayar Yapı ve Motorları, Yer Tuzakları, Otopark Geçiş Sistemleri, Kişisel Otopark Direkleri, Trafik Ekipmanları ve Turnikeler olmak üzere geniş bir ürün gamında hizmet veriyor. 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan Arma Kontrol, ürettiği güvenlik ürünlerinin estetik görünümleri, hava şartlarından etkilenmeyen dayanıklı yapıları, sahip olduğu uluslararası standartlardaki kalite belgeleriyle diğer markalardan ayrılıyor.
ATALIAN
1944 yılında Fransa’da kurulan ATALIAN, 25.000 müşteri ve 90.000 çalışanı ile çoklu global hizmetlerde Avrupa lideri konumundadır. Firmalara, kamu kurum ve kuruluşlarına sunulan global hizmetler, kurumların ihtiyaç duyduğu hizmetlerin büyük kısmının dışardan temin edilmesine imkan veriyor. 
BABYNEO

BabyNEO markası uzun yıllar yıkanabilir bebek bezi sektöründe birçok yabancı dünya markasına fason üretim ve onlar adına ARGE çalışması yaptıktan sonra, Türkiye’de 2008 yılında kuruldu. Bebek sağlığı düşünülerek ortaya çıkan Yıkanabilir Bebek Bezi markası BabyNEO, tüm üretim aşamalarında sıkı kontrollerden geçiyor.
BORLEASE
Filo kiralama sektöründe faaliyet gösteren Borlease Otomotiv A.Ş. 2013 yılında kuruldu. Kuruluşundan kısa bir süre sonra Türkiye’nin ilk kurumsal motosiklet kiralama markası olan Blåmoto’yu  yaratan Borlease, 2017 yılında filo kiralamanın yanı sıra, kurumların ve bireylerin farklı taleplerini karşılamak amacıyla, bireysel araç kiralama şirketi Popy ve kısa dönem kurumsal araç kiralama şirketi Urban Fleet’i kurdu.
 
CONFETTI
Banyo halısıyla üretime başlayan Confetti, ürettiği modelleri satışa çıkardığı andan itibaren piyasada kabul gördü. Confetti, 2007 yılından bu yana Düzce fabrikasında Türkiye’de ilk kez, kaymaz tabanlı, yıkanabilir, renkleri solmayan, alerji yapmayan benzersiz renk ve tasarımlara sahip Dekoratif Halılarını üretmeye başladı.
ÇİLEK MOBİLYA

1995 yılında mobilya şehri İnegöl’de kurulan Çilek, “Bir alanda uzmanlaşmak, her anlamda fark yaratmak” mottosuyla 25 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası arenada başarılarını sürdürmektedir. "Çilek Odası" konseptiyle bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde uzman olan Çilek, dünyaca ünlü bir Türk mobilya markasıdır.
D-SMART
Doğan Yayın Holding'in 2006 yılında çalışmalarına başladığı ve 931 bini aşkın üye sayısıyla Türkiye’nin öncü dijital platformu D-Smart, her geçen gün üye sayısını artırarak seyircileriyle buluşmaya devam ediyor.
 
DAGİ
Türk hazır giyim sektörünün saygın ve köklü markalarından biri olan Dagi, seksenin üzerinde mağazasıyla kadın-erkek iç giyim, pijama, gecelik, eşofman, hamile-lohusa kıyafetleri, mayo, deniz şortu ve plaj giyim ürünleriyle farklı beğenilere sesleniyor.
DE'LONGHI
İtalya’nın en ünlü global markalarından De’Longhi, dünyada elektrikli ev aletleri üreticileri arasında 3. sırada yer alıyor. Kenwood markasını satın alarak büyümeyi sürdüren De’longhi böylece Türkiye pazarındaki paydasını da daha da artırmayı hedefliyor.
DEDEMAN OTELLERİ
Dedeman Grubu bugün, Dedeman ve Park Dedeman markaları ile faaliyetlerini sürdürüyor. Yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktada otel yatırımlarına sahip olan Dedeman Grubu, sektörün en köklü geçmişe sahip otel markalarından biri ve Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri. 1966 yılında Dedeman Ankara Oteli ile turizm faaliyetlerine başlayan Dedeman Grubu, 2012 yılında hayata geçirdiği Park Dedeman Denizli Oteli ile de ikinci otel markasını geliştiren ilk Türk otel zinciri olmayı başardı.
EGEPEN
1981 yılında kurulan Türkiye’nin PVC profil sektöründeki öncü kuruluşu Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., 35 yıllık tecrübesinin gücüyle yurt içi ve yurt dışında önemli yatırımlar yapmaktadır. 2000 yılında dünyanın en büyük PVC profil üreticisi Deceuninck Grubu’nun en büyük hissedarı olmasıyla birlikte dünya standartlarında üretim gerçekleştirerek gücüne güç katmıştır.
EMSAN
Ürün kalitesinin yanı sıra tüketiciye vermiş olduğu sözleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirerek sarsılmaz bir güvene sahip olan Emsan Türkiye’nin önemli markalarının başında geliyor. 1973 yılında kurulan Emsan çelik tencere ile özdeşleşmiş bir marka olmasının yanı sıra porselen yemek takımları, kahvaltı setleri, çelik tencere bakım ürünleri, Çatal-Kaşık –Bıçak setleri ve masa tekstili gibi geniş ürün gruplarıyla sektörünün lider markalarından.
GEBERIT
İsviçreli Geberit firmasının temeli 1874 yılında Bay Albert Gebert tarafından atılmıştır. Ürün gamında akıllı rezarvuar sistemleri, pisuarlar ve banyo elemanları bulunmaktadır. Geberit 2002 yılından beri kendi firmasıyla olmak üzere toplamda 22 yıldır ülkede ürünlerinin tanıtım ve pazarlama faaliyetleri ile sektörde tanınan bir marka olmayı başarmıştır.
GELECEĞİN YILDIZLARI
Türkiye’de kamp sektörünün öncüsü Geleceğin Yıldızları, 5 - 17 yaş grubuna Uludağ, İstanbul, Alaçatı, Kuşadası, Datça, Mersin, Londra ve Los Angeles’da spor, sanat, İngilizce ve doğa programlarını içeren 19 farklı kamp seçeneği ile ayrıcalıklı bir okul dışı eğitim olanağı sunuyor.
GÜRİŞ HOLDİNG
GÜRİŞ, yaklaşık 5.000 çalışanıyla başta enerji olmak üzere inşaat, sanayi ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteriyor. GÜRİŞ, 1970’lerin ortalarından itibaren enerji projelerinde ana müteahhit olarak çeşitli hidrolik ve termik santrallerin yapımını gerçekleştirmiştir. Barajlar ve Termik santraller ile başladığı enerji sektöründeki tecrübesini, yatırımcı olarak gerçekleştirdiği yenilenebilir enerji projelerini de portföyüne ekleyerek günümüze taşımıştır.
HOME STORE
1984 yılında kurulan Home Store, Türkiye'de ilk kez kafe ve mağaza iç içe konseptini bir araya getiren Home Store 1986 yılında Akmerkez'de açılan mağazasıyla uzun yıllar dekorasyon, moda ve yeme içme sektörüne yön verdi.
HUGENT
SHR Grup’un iştiraki olarak kurulan Hugent Bağdat Caddesi’nde kurulan ilk İK firması olma özelliğini taşıyor. Etik değerlere oldukça önem veren bir firma olarak dikkat çeken Hugent, 2012 yılı başında Türkiye Etik ve İtibar Derneği’ne (TEİD) üye olmuş ve Şubat ayında yapılan Etik Zirvesi’nde Etik Beyannamesi’ni imzalayarak farkını ortaya koymuştur.
INGLOT
Przemysl'in küçük bir kasabasında 1983 yılında kurulan INGLOT Kozmetik, şimdilerde renkli kozmetik dünyasının önde gelen üretici firmalarından biridir. INGLOT, yoğun ve canlı renkler ile son teknoloji bilimsel ürünleri bir araya getirmeyi başarmıştır. Geniş renk yelpazesi ve etkileyici ürünler INGLOT'un kalabalık içerisinde göze çarpmasını sağlayan bir faktördür. 
INTEMA YAŞAM
Türk mutfak sektörüne özgün bir içerik sunan İntema Yaşam, Eczacıbaşı Yapı Grubu’nun kalitesi ve güvencesiyle hizmet vermektedir. Sektöre getirdiği yeni mutfak anlayışıyla mutfağı evin kalbine taşıma hedefiyle kurulmuştur. Sahip olduğu bu anlayışla geliştirilen perakende konsepti; çağdaş tasarımlı mutfak sistemleri, özgün mekan tasarımı hizmeti ve farklı fiyat seçenekleri tüketicilerle buluşmaktadır.
INTERSPORT
1968 yılında kurulan Intersport bugün 42 ülkede 5500'den fazla mağazası, 8,5 milyar Euro cirosu ile dünyanın en büyük spor perakendecisidir. Çok markalı spor ürünleri perakendeciliğinde, yurt geneline yayılan çok sayıdaki mağazasıyla müşterilerine sporla ilgili aradıkları her şeyi aynı çatı altında bulma olanağı sunan Intersport Türkiye, yeni yapısıyla hızlı büyüme trendini sürdürmektedir.
JOON
Joon, Air France-KLM tarafından hizmete sunulan yeni nesil seyahat deneyimidir. Şirket, yeni nesil gezginlerin beklentilerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Planda; esneklik, kişiye ve ihtiyaca uygun hazırlanmış hizmetler bulunmaktadır. Joon, yeni bir seyahat tecrübesine sahip olmak isteyen herkes içindir.
 
JOYA
Tüm dünyada ileri teknolojisi ile en çok tercih edilen ayakkabılardan biri olan ve Almanya’nın en konforlu ayakkabısı seçilen Joya, Bozkır Grup distribütörlüğünde Türkiye pazarına giriş yaptı.
JOYGAME
SHR Grup’un iştiraki olarak kurulan Hugent Bağdat Caddesi’nde kurulan ilk İK firması olma özelliğini taşıyor. Etik değerlere oldukça önem veren bir firma olarak dikkat çeken Hugent, 2012 yılı başında Türkiye Etik ve İtibar Derneği’ne (TEİD) üye olmuş ve Şubat ayında yapılan Etik Zirvesi’nde Etik Beyannamesi’ni imzalayarak farkını ortaya koymuştur.
KILIÇ HOLDİNG
1990 yılında su ürünleri sektörüne adım atan Kılıç Deniz, dünyanın en büyük çipura ve levrek üreticisi konumunda yer alıyor. Yıllık 70 bin ton balık üretme kapasitesine sahip olan Kılıç Deniz, üretiminin yüzde 70’ini ihraç ediyor. Yılda 400 milyon adet yavru balık üretim kapasitesi ile de Avrupa’nın en büyük yavru balık üreticisi konumunda bulunuyor.
KİĞILI
Ülkemiz Hazır Giyim Perakendeciliği’nin, ilk markalarından biri olan Kiğılı, 2001 yılında 15 adet mağazası ve 217 çalışanı mevcutken, bugün 180 mağazası ve 3500 kişinin istihdamının sağlandığı bir dünya devi.
LEGRAND
Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 35 binden fazla çalışanı ve 200 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır.
MARS LOGISTICS
Mars Logistics 1989 yılından bu yana dek tüm lojistik hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunan bir grup şirketi. 1200’in üzerinde profesyonel çalışanı bulunan grup, Mars Lojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo, Mars Sigorta ve Mars Logistics S.A.R.L. şirketlerinden oluşuyor.
 
MEAL BOX
Türkiye’nin ilk ve tek gurme ev yemek zinciri Meal Box, sağlıklı, taze ve lezzetli Türk ev yemeklerini hızlı, ulaşabilir fiyattan sunuyor.
MLS HOLDİNG
1992 yılında liman makineleri imalatçısı İtalyan Officine Meccaniche Fantuzzi Firmasının Türkiye mümessilliğini alarak faaliyete başlayan MLS Holding, çatısı altında yer alan 9 şirketiyle bugün liman, teknik servis ve makine yedek parça ekipmanları ile madeni yağ sektörlerinde faaliyet gösteriyor.
MOSDER
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), mobilya sektörünün öncü 57 markasını tek çatıda toplayarak, sektörün yüzde 75’ini aşkın kesimini temsil etmektedir. MOSDER’ tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük, dünyanın en büyük 3. mobilya fuarı olma özelliğine sahip İstanbul Mobilya Fuarı-İSMOB, 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir. 
NANAN
1992 yılında Franca Mentana tarafından kurulan İtalyan bebek markası Nanan, dünyaya açılarak Avrupa’da, Rusya, Katar, BAE, Japonya  gibi ülkelerde de butiklerini açmaya devam ediyor
NARVEN
Bolu’da hayata geçirilen Narven Termal Sağlık Kasabası gerek sunduğu termal hizmetler ve sosyal imkânları, gerekse mimarisi ve doğası ile Türkiye turizmine, 4 mevsim potansiyel oluşturulmasına yönelik yepyeni bir anlayış getirecek. 
OSES ÇİĞKÖFTE
1993 yılında kurucusu Osman Yaşar’ın el ile yoğurup, seyyar arabayla satarak başlayan serüveni ilk şubesini İstanbul Sultangazi’de açarak markalaşma yolunda büyük adımlar atmasıyla ilerledi. Sektör adına büyük bir adım olan AB standartlarında ilk fabrikayı kuran OSES, üretim kapasitesini de artırarak Türkiye’deki liderliğini tüm dünyaya taşımak adına çalışmalarını sürdürüyor
ÖZDİLEK
Özdilek, 1971 yılında iki adet dokuma tezgahı, 5 personel ve yıllık 10 ton havlu üretim kapasitesiyle havlunun ilk üretildiği yer olan Bursa'da kurulmuştur. Geleceği görebilen bir çalışma anlayışı ve doğru yatırımlarla, 42 yıl önce başlayan kalite ve hizmet yolculuğu, bugün; 6 bin 500 çalışan, yıllık 10 bin ton havlu üretim kapasitesi, günlük 40 ton pamuk ipliği üretimi, alışveriş merkezleri ve ev tekstili mağazaları ile Türk tekstil ve perakende sektöründe hizmetlerine devam etmektedir.
ÖZDİLEK PARK İSTANBUL
İstanbul’un kalbi Levent'te, Büyükdere Caddesi üzerinde 27.000 m² arsa üzerine inşa edilen Özdilek Park Avm; yerli ve yabancı seçkin markalardan oluşan 140 adet mağaza, 3.200m² teras alanı, 1500 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanıyla hizmet vermektedir.
PLANTRONICS
1962 yılında uçak pilotları için ilk hafif iletişim kulaklığını tasarlayan Plantronics, bugün her türlü ihtiyaca uygun ürünleriyle dünyanın önde gelen kulaklık tasarımcı ve üreticisi konumunda. Plantronics ürünleri arasında kablolu ve kablosuz kulaklıklar, ofiste, evde, araba kullanırken ya da uçarken kullanacağınız kulaklıkların yanı sıra oyun oynamak ve müzik dinlemek için özel olarak tasarlanmış kulaklıklar da bulunuyor.
PRIME DEVELOPMENT
Prime Development, Japonya’dan İngiltere’ye dünyanın pek çok ülkesinde faaliyetlerini sürdüren ve 15 ülkede 2,5 Milyar dolardan fazla gayrimenkul yatırımı bulunan Alman yatırımcı grubun Türkiye kanadıdır. Prime Development, Türkiye’de 2007 yılından bu yana Prime Mall İskenderun, Prime Mall Antakya ve Prime Mall Gaziantep alışveriş merkezlerini hayata geçirmiş olup, sahip olduğu alışveriş merkezlerinde ve farklı yatırımcılara ait projelerde geliştirme, kiralama, pazarlama, yönetim hizmetleri sunmaktadır.
SARAN HOLDİNG
Medyadan hizmete, enerjiden havacılığa 8 ana sektörde yurtiçi ve küresel piyasalarda, uluslararası düzeyde hizmet veren Saran Holding, dinamik ve büyüyen bir grup olarak ülke ekonomisinin büyümesine katkı sağlamaya devam etmektedir.
SAVE THE CHILDREN
Her çocuğun bir geleceğe sahip olmayı hakettiğine inanan Save the Children, 1919 yılında İngiltere’de kuruldu. Dünyanın 120 ülkesinde 25 bin çalışanıyla dünya çocuklarının daha iyi eğitim ve sağlık hizmetleri almaları için çalışan Save the Children doğal afetler, savaşlar ve çatışmalarda zor duruma düşmüş çocuklara acil durum yardımı da sunuyor. Suriye krizinin başlamasıyla 2013 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlayan Save the Children, İstanbul (merkez) ve Hatay ofislerinde çalışmalarını sürdürüyor.
TEDİ
Maspex, 2013 tarihinde, sağlıklı, inovatif ve benzersiz ürünlerini Türk tüketicisi ile buluşturmak amacıyla, TEDİ İçecek A.Ş şirketi adı altında Türkiye’ deki faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de TEDİ ve TYMBARK markaları ile çocuk ve yetişkin tüketicilere yenilikçi ve benzersiz ürünler getirmektedir.
 
TETSİAD
1991 yılında kurulan Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD), Türkiye'nin önce gelen ev tekstili markalarını bir çatı altında toplamıştır. Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği, binden fazla üyeyle, sektörün tek sesi olarak, örgütlü yapısını sürdürmektedir.
 
THE MANDARINS ACIBADEM
Mandarins İnşaat’ın İstanbul Acıbadem’de yer alan projesi The Mandarins Acıbadem, çeşitli sosyal ve ticari ünitelerden oluşan, ayrıcalıklı bir karma yaşam alanı olarak öne çıkıyor. İnşaatı 2016 yılı başlarında başlayan projenin Mayıs 2018’de teslim edilmesi planlanıyor. 90 bin metrekare kapalı alana sahip projede 493 daire, kapalı otopark (elektrikli arabalar için şarj üniteleri), içinde havuz da bulanan iki adet sosyal tesis ve her blokta 2 şer katlı (zemin ve 1. katlar) açık hava AVM alanı yer alıyor. 
TÜRKLİM
Türkiye Liman İşletmecileri Derneği, özel sektör liman ve iskele işletmecilerinin sektörel sorunlarına ortak bir platformda çözüm aramak ve dayanışmayı sağlamak amacı ile 1996 yılında kurulmuştur. TÜRKLİM, üye liman işletmeleri ile ilgili devlet birimleri ve yurtdışındaki ilgili sektör kuruluşları arasında bilgi akışını sağlarken, liman işletmelerinin yürürlükteki mevzuata uyumlu ve etkin bir şekilde çalışmalarına katkıda bulunuyor.
UĞUR KOLEJİ
1990 yılında Kemal Koçak tarafından kurulan Uğur Koleji’nin Florya, Beykent ve Beylikdüzü’nde şubeleri bulunuyor. Florya Şubesi’nde anaokulundan, liseye kadar; Beylikdüzü’nde anaokulundan, ortaokula kadar; Beykent şubesinde anaokulu seviyesine eğitim veren Uğur Koleji’nin Florya Şubesi’ndeki lisesi Anadolu Lisesi statüsünde.
 
VİTALIS LIFE
Alanında uzman ekibiyle kişilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan juice karışımları ile Vitalis Life, kişileri detoks yoluyla sağlıklı bir vücuda ve zinde bir yaşama kavuşturuyor. Türkiye’de gerçek anlamda sağlıklı yaşama dönüşüm yapmak isteyenlere faydalanabilecekleri en iyi kaynak ortam olabilmek amacıyla yola çıkan Vitalis Life, sağlıklı yaşam adına online koçluk ve transformasyonel koçluk hizmeti ile kişilere destek oluyor.
VİZYON GRUP
Vizyon Turizm değişim ve gelişimin adresi olma adına, 1990 yılından itibaren iç ve dış hatlarda bilet ve vize işlemleri, yurt içi ve yurt dışı kültür turları, iş adamlarına yönelik yurt dışı seyahat hizmetleri ve fuar organizasyonlarında başlangıçta ve bitişte dost kalabilme prensibi ile hizmet veriyor.
WEBER
1952 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrinin Illinois eyaletinde kurulan ve dünyada 6 kıtada 45 ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olan Weber Stephen, kömürlü, gazlı ve elektronik barbekü olmak üzere 3 ana kategoride barbekü üretimi yapıyor olmanın yanı sıra, oldukça geniş bir barbekü aksesuar yelpazesine de sahiptir.
WYNDHAM GRAND
Grand Wyndham İstanbul Levent, şehrin en modern iş ve alışveriş merkezlerinin yer aldığı Levent Büyükdere Caddesi üzerindeki avantajlı konumu ile iş, toplantı ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin üstün beklentilerini karşılayacak 5 yıldızlı bir otel olarak hizmet sunuyor.
© Copyright 2009 - 2017 Aristo İletişim