ACAR GROUP
1980 yılından bu yana basım sektörü, yayıncılık, kırtasiye, kurumsal hediyelik alanlarında faaliyet gösteren Acar Group, saraciye sektöründe de kaliteli ürünleriyle hizmet veriyor. Ürün gamındaki ürünleriyle sadece Türkiye değil dünyanın çeşitli ülkelerine ihracat gerçekleştiren Acar Group, çatısı altında bulunan defter ve ajanda markası Arwey'i de dünyanın en çok tercih edilen üç defter markası arasına sokmayı başardı. 
AKSA JENERATÖR
Kazancı Holding bünyesinde yer alan Aksa Jeneratör, üretime başladığı 1984 yılından itibaren Türkiye jeneratör pazarının lideri. Üretim ve ihracat rakamlarıyla dünya jeneratör pazarında da ilk beş firma arasında yer alan Aksa Jeneratör, Çin’de bulunan üretim tesisi ile dünyanın en büyük jeneratör üretim tesisi ünvanının da sahibi. Türkiye’nin en büyük 100 sanayi kuruluşu ve ihracatçı firması arasında yer alan Aksa, aynı zamanda Türkiye’de ki ilk doğalgaz yakıtlı jeneratör üreticisi.
ALD AUTOMOTIVE
2005 yılından bu yana Türkiye'de hizmet veren ALD Automotive, uluslararası ve yerel olmak üzere 1200 adetin üzerinde müşteri, 14.000'in üzerinde araç filosuna sahip. 41 ülkede uzun dönem araç kiralama ve filo yönetimi hizmeti veren ALD Automotive, operasyonel kiralama sektöründe global deneyimİ, profesyonel altyapısı ile risk yönetimi modelleri oluşturarak, müşterilerine araç filo yönetimde tasarruf ve verimlilik sağlıyor.
 
AMAC AEROSPACE
Son teknolojiye sahip altyapısı ile kurulduğu 2007 yılından bu yana hızla büyüyen AMAC Aerospace dünyanın 2. En büyük VIP uçak içi bakım ve modifikasyon firması unvanını aldı. Merkezi İsviçre’nin Basel şehri olan firma buradaki hangarlarında sadece özel jetlerin değil B777-200/300, B747-400 gibi geniş gövdeli uçakların iç VIP tasarımlarını da isteğe uygun olarak yapıyor.
ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK
Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanlarında hizmet sunan Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında "Türkiye'nin ilk hayat sigortası şirketi" olarak kuruldu. Türkiye'nin halka açık ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, hayat sigortaları ve Bireysel Emeklilik Sistemi toplamında en büyük fon yaratan şirket olma özelliğini taşıyor. 
 
ANADOLU SİGORTA
Hayat dışındaki tüm branşlarda (Yangın, Nakliyat, Kaza, Mühendislik, Tarım, Hukuksal Koruma, Ferdi Kaza, Sağlık ve Kredi) faaliyet gösteren Anadolu Sigorta’nın, yurt çapında yaklaşık 2.500 profesyonel acentesi bulunuyor. Atatürk'ün talimatıyla kurulan Anadolu Sigorta, Türkiye'nin ilk ulusal sigorta şirketi olma özelliğini de taşıyor.
 
ANAVARZA BAL
1979 yılında Süleyman Sezen'in kurduğu Sezen Gıda Ltd. Şti., 1995 yılında Anavarza Bal markasıyla bal sektörüne giriş yaptı. Adana'nın Kozan ilçesinde kurulan şirket, marka ismini bölgenin sembolü Anavarza Antik Kenti'nden alıyor.
ARMA KONTROL
Arma Kontrol; Kollu ve Mantar Bariyerler, Road Blocker, Kayar Yapı ve Motorları, Yer Tuzakları, Otopark Geçiş Sistemleri, Kişisel Otopark Direkleri, Trafik Ekipmanları ve Turnikeler olmak üzere geniş bir ürün gamında hizmet veriyor. 30’dan fazla ülkeye ihracat yapan Arma Kontrol, ürettiği güvenlik ürünlerinin estetik görünümleri, hava şartlarından etkilenmeyen dayanıklı yapıları, sahip olduğu uluslararası standartlardaki kalite belgeleriyle diğer markalardan ayrılıyor.
ATALIAN
1944 yılında Fransa’da kurulan ATALIAN, 25.000 müşteri ve 90.000 çalışanı ile çoklu global hizmetlerde Avrupa lideri konumundadır. Firmalara, kamu kurum ve kuruluşlarına sunulan global hizmetler, kurumların ihtiyaç duyduğu hizmetlerin büyük kısmının dışardan temin edilmesine imkan veriyor. Atalian; Tesis Yönetimi, Teknik Bakım, Enerji Yönetimi, Temizlik, Güvenlik, Resepsiyon, Peyzaj, İnşaat ve Renovasyon alanlarında hizmet sunuyor.
 
BİRUNİ LABORATUVARI
1983 yılında senesinde 15 kişilik kadrosuyla Mecidiyeköy’de ilk şubesini açan Biruni Laboratuvarı, günümüzde 15 şubesi ile hizmet vermeye devam ediyor. açan Biruni Laboratuvarı, Türkiye’de ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi sahibi ilk tıbbi tahlil laboratuvarı olmasıyla da öne çıkıyor.
 
BUKA SOFA
Buka markası, adını “bukalemun” kelimesinden alıyor. Bukalemunların renk değiştirmesi gibi Buka kanepelerin de aynı kolaylıkta kılıfı değiştirilebiliyor. “Ev ortamına uyum ” konsepti kullanıcıya farklı seçenekler, tercihte esneklik ve değişim fırsatı gibi kolaylıklar sağlıyor. Güvenilirlik, sadelik, işlevsellik ve tasarım gibi esaslar, Buka koleksiyonlarının sunduğu temel değerleri oluşturuyor. Markanın ana fikri, “herkesin ulaşabileceği kaliteli mobilyalar tasarlamak”.
CHEP
Palet endüstrisinin dünya çapında pazar lideri CHEP, palet havuzlama hizmetlerindeki uzmanlığıyla, perakende, imalat, havacılık, kimya ve otomotiv gibi farklı sektörlerden müşterilerine özel palet kiralama ve lojistik çözümleri sunmaktadır.
COSENTINO
Cosentino Grup, mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzeylerin üretim ve dağıtımını yapan global bir şirket. Sektöründe dünya çapında lider olan Cosentino Grup, yenilikçi yaklaşımlar ile trendleri belirleyen ve insan hayatına değer katan çözümler tasarlıyor. Sıra dışı ve öncü ürünler olan Silestone®, Dekton® ve Sensa by Cosentino® gibi ileri teknolojiye sahip ürünleri geliştiren Cosentino Grup, eşsiz tasarımlar yaratmaya devam ediyor.
DAGİ
Türk hazır giyim sektörünün saygın ve köklü markalarından biri olan Dagi, seksenin üzerinde mağazasıyla kadın-erkek iç giyim, pijama, gecelik, eşofman, hamile-lohusa kıyafetleri, mayo, deniz şortu ve plaj giyim ürünleriyle farklı beğenilere sesleniyor. Sektöründeki birçok markadan farklı olarak, tasarım, üretim, depolama, pazarlama ve satış alanlarının tümünde faaliyette bulunan Dagi; rahatlığı, sadeliği ve kalitesiyle ön plana çıkıyor.
 
DEDEMAN OTELLERİ
Dedeman Grubu bugün, Dedeman ve Park Dedeman markaları ile faaliyetlerini sürdürüyor. Yurtiçinde ve yurtdışında birçok noktada otel yatırımlarına sahip olan Dedeman Grubu, sektörün en köklü geçmişe sahip otel markalarından biri ve Türkiye’nin ilk uluslararası otel zinciri. 1966 yılında Dedeman Ankara Oteli ile turizm faaliyetlerine başlayan Dedeman Grubu, 2012 yılında hayata geçirdiği Park Dedeman Denizli Oteli ile de ikinci otel markasını geliştiren ilk Türk otel zinciri olmayı başardı.
ECZACIBAŞI HİJYEN ÜRÜNLERİ
1989 Yılında kurulduğu günden bu yana sürekli olarak başarılara imza atan ve sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok ülkesinde kendi alanında söz sahibi Ataman İlaç ve Kozmetik Kasım 2012 itibariyle Eczacıbaşı Topluluğu bünyesine katılmıştır.
ECZACIBAŞI PROFESYONEL
Eczacıbaşı Profesyonel “Temizlik Kağıdı Ürünleri”, “Temizlik ve Hijyen Ürünleri” ve “Gıda Ürünleri”  olmak üzere 3 ana kategoride işletmelere ürün tedarik ediyor. Eczacıbaşı Profesyonel’in temizlik kağıdı markaları arasında; Selpak Professional ve Marathon; Temizlik ve Hijyen markaları arasında ise; Maratem, Tana Professional ve Dispo yer alıyor. Gıda markaları arasında ise; Oralet, Oralet Çay, Unifood, Nektar Natura, Splenda ve Cezbeli Kahve markaları yer alıyor.
 
EGEPEN
1981 yılında kurulan Türkiye’nin PVC profil sektöründeki öncü kuruluşu Ege Profil Tic. ve San. A.Ş., 35 yıllık tecrübesinin gücüyle yurt içi ve yurt dışında önemli yatırımlar yapmaktadır. 2000 yılında dünyanın en büyük PVC profil üreticisi Deceuninck Grubu’nun en büyük hissedarı olmasıyla birlikte dünya standartlarında üretim gerçekleştirerek gücüne güç katmıştır.
EYÜBOĞLU
1990 yılında aile şirketi olarak kurulan ve 25 yıldır Victorinox, Victorinox Swiss Army, Celestron, Maglite, Wenger, Cole&Mason, Jamie Oliver gibi sektöründe lider markaların Türkiye distribütörlüğünü yapan Eyüboğlu, 600’ü aşkın satış noktası ile kaliteli markaları evlere taşıyor.
GÜRİŞ HOLDİNG
GÜRİŞ, yaklaşık 5.000 çalışanıyla başta enerji olmak üzere inşaat, sanayi ve turizm sektörlerinde faaliyet gösteriyor. GÜRİŞ, 1970’lerin ortalarından itibaren enerji projelerinde ana müteahhit olarak çeşitli hidrolik ve termik santrallerin yapımını gerçekleştirmiştir. Barajlar ve Termik santraller ile başladığı enerji sektöründeki tecrübesini, yatırımcı olarak gerçekleştirdiği yenilenebilir enerji projelerini de portföyüne ekleyerek günümüze taşımıştır.
MARS LOGISTICS
Mars Logistics 1989 yılından bu yana dek tüm lojistik hizmetlerini kusursuz bir şekilde sunan bir grup şirketi. 1200’in üzerinde profesyonel çalışanı bulunan grup, Mars Lojistik Uluslararası Taşımacılık Depolama Dağıtım, Mars Hava ve Deniz Kargo, Mars Sigorta ve Mars Logistics S.A.R.L. şirketlerinden oluşuyor.
 
MICHELIN
1996 yılında kurulan Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş, Türk lastik pazarında otomobil, kamyonet, ağır vasıta, tarım, iş makinası ve forklift lastikleri dağıtımı yapıyor. Bilinirliğini, Türkiye pazarındaki uzun süreli varlığına (1936 yılından bu yana) ve ürünlerinin kalitesine borçlu olan Michelin, kendisine güvenen 300'ü aşkın bayi ağı sayesinde her geçen gün daha fazla sayıda kullanıcıya ulaşıyor.
 
NFIA
Hollanda Ekonomik Bakanlığı bünyesinde faaliyet gösteren NFIA (Hollanda Dış Yatırım Ajansı), yabancı şirketlere Hollanda’da uluslararası faaliyetleri başlatmak, geliştirmek ve/veya yaygınlaştırmak gibi alanlarda yardım ve danışmanlık hizmeti veriyor. 35 yıl önce kurulan NFIA, aradan geçen süre boyunca yaklaşık 60 farklı ülkeden 3 bin 300’den fazla şirketin Hollanda’da uluslararası faaliyetlerini başlatmasına ve büyütmesine destek oldu. 
PLANTRONICS
1962 yılında uçak pilotları için ilk hafif iletişim kulaklığını tasarlayan Plantronics, bugün her türlü ihtiyaca uygun ürünleriyle dünyanın önde gelen kulaklık tasarımcı ve üreticisi konumunda. Plantronics ürünleri arasında kablolu ve kablosuz kulaklıklar, ofiste, evde, araba kullanırken ya da uçarken kullanacağınız kulaklıkların yanı sıra oyun oynamak ve müzik dinlemek için özel olarak tasarlanmış kulaklıklar da bulunuyor.
RAFİNERA
Eve servis diyet yemek servisi Rafinera 2007 yılında Didem Altınbaşak Tulgan tarafından kurulmuştur. Rafinera, Türkiye'de kapıya teslim diyet yemek servisi pazarının oluşmasında öncü bir markadır. Uzman diyetisyenleri ile kilo vermek veya formda kalmak isteyenlerin günlük kalori ihtiyacını belirleyen Rafinera menüleri 1100, 1500 ve 1900 kalorilik paketlerle sunuluyor.
ROCKWELL AUTOMATION
Rockwell Automation, endüstriyel otomasyon ve bilgi sistemlerine odaklanmış ve müşterilerini daha üretken ve dünyayı daha sürdürülebilir kılan, dünyanın en büyük şirketidir. Genel Merkezi ABD'nin Wisconsin eyaletindeki Milwaukee kentinde bulunan Rockwell Automation, dünyada 80'den fazla ülkede müşterilerine hizmet veren yaklaşık 21.000 çalışana sahiptir.
TAILWIND
2009 yılında uçuşlarına 3 adet Boeing 737-400 tipi uçakla başlayan Tailwind Havayolları, daha sonra iki adet Boeing 737-400 tipi uçağı da alarak filosundaki uçak sayısını 5’e çıkardı. 2012 yılında iki adet uçak daha alarak filosunu genişletmeyi planlayan Tailwind Havayolları’nın yurt dışındaki rotaları arasında Almanya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Hollanda, İtalya, İspanya ve Macaristan var.
UBM
UBM, hisseleri Londra Borsası’nda işlem gören, dünyanın 40’dan fazla farklı ülkesinde bulunan ofisiyle, 5.500 kişinin üzerinde çalışanıyla lider küresel fuar organizasyon şirketidir. Dünyanın en büyük ikinci salt etkinlik organizatörü olan UBM, yılda 450’den fazla etkinliği ile FTSE 250 endeksi üyesidir. Geleneksel fuarcılığın dışında teknolojiye ve içeriğe önem veren öncü bir şirkettir.
UĞUR KOLEJİ
1990 yılında Kemal Koçak tarafından kurulan Uğur Koleji’nin Florya, Beykent ve Beylikdüzü’nde şubeleri bulunuyor. Florya Şubesi’nde anaokulundan, liseye kadar; Beylikdüzü’nde anaokulundan, ortaokula kadar; Beykent şubesinde anaokulu seviyesine eğitim veren Uğur Koleji’nin Florya Şubesi’ndeki lisesi Anadolu Lisesi statüsünde.
 
YERYÜZÜ DOKTORLARI
Sağlık alanında öncü ve yetkin sivil toplum kuruluşu olan Yeryüzü Doktorları Derneği, 15 bine yakın gönüllü sayısı sayesinde ihtiyaç sahipleri ile aralarındaki sınırları yok ediyor. Yeryüzü Doktorları, doktor, eczacı, hemşire, avukat, sanatçı, mühendis, iletişimci, öğrenci gibi hemen her meslek grubundan binlerce gönüllü aracılığıyla dünyanın her coğrafyasında tedavi edici ve koruyucu sağlık projeleri yürütüyor.
ZÜHRE PARDESU
Zühre Pardesü, kendi markası ve koleksiyonuyla bayan pardesü, kap ve manto üretimine başlayarak sektöre adımını atmıştır. Firma bayan dış giyimine yeni bir anlayış getirerek güncel ve özgün çizgisiyle kısa sürede, stil sahibi bayanların sevilen markası haline gelmiştir. Türkiye genelinde 300’den fazla bayisi bulunan Zühre, Ortadoğu ve Avrupa başta olmak üzere toplam 19 ülkeye ihracat yapmaktadır.
ANEL GRUP
Anel Grup kuruluşundan beri kaliteli mühendislik hizmeti veren elektromekanik taahhüt firmasıdır. En iyi uygulamaları hayata geçirme, uluslararası standartlarda iş yapma bilinci ile hareket eden Anel Grup, büyük ölçekli, zor projelerde kaliteli hizmet sunan, güvenilir bir çözüm ortağıdır.
BABYNEO

BabyNEO markası uzun yıllar yıkanabilir bebek bezi sektöründe birçok yabancı dünya markasına fason üretim ve onlar adına ARGE çalışması yaptıktan sonra, Türkiye’de 2008 yılında kuruldu. Bebek sağlığı düşünülerek ortaya çıkan Yıkanabilir Bebek Bezi markası BabyNEO, tüm üretim aşamalarında sıkı kontrollerden geçiyor.
CONFETTI
Banyo halısıyla üretime başlayan Confetti, ürettiği modelleri satışa çıkardığı andan itibaren piyasada kabul gördü. Confetti, 2007 yılından bu yana Düzce fabrikasında Türkiye’de ilk kez, kaymaz tabanlı, yıkanabilir, renkleri solmayan, alerji yapmayan benzersiz renk ve tasarımlara sahip Dekoratif Halılarını üretmeye başladı.
ÇİLEK MOBİLYA

1995 yılında mobilya şehri İnegöl’de kurulan Çilek, “Bir alanda uzmanlaşmak, her anlamda fark yaratmak” mottosuyla 25 yılı aşkın süredir ulusal ve uluslararası arenada başarılarını sürdürmektedir. "Çilek Odası" konseptiyle bebek, çocuk ve genç odası kategorisinde uzman olan Çilek, dünyaca ünlü bir Türk mobilya markasıdır.
D-SMART
Doğan Yayın Holding'in 2006 yılında çalışmalarına başladığı ve 931 bini aşkın üye sayısıyla Türkiye’nin öncü dijital platformu D-Smart, her geçen gün üye sayısını artırarak seyircileriyle buluşmaya devam ediyor.
 
DE'LONGHI
İtalya’nın en ünlü global markalarından De’Longhi, dünyada elektrikli ev aletleri üreticileri arasında 3. sırada yer alıyor. Kenwood markasını satın alarak büyümeyi sürdüren De’longhi böylece Türkiye pazarındaki paydasını da daha da artırmayı hedefliyor.
EMSAN
Ürün kalitesinin yanı sıra tüketiciye vermiş olduğu sözleri zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirerek sarsılmaz bir güvene sahip olan Emsan Türkiye’nin önemli markalarının başında geliyor. 1973 yılında kurulan Emsan çelik tencere ile özdeşleşmiş bir marka olmasının yanı sıra porselen yemek takımları, kahvaltı setleri, çelik tencere bakım ürünleri, Çatal-Kaşık –Bıçak setleri ve masa tekstili gibi geniş ürün gruplarıyla sektörünün lider markalarından.
GEBERIT
İsviçreli Geberit firmasının temeli 1874 yılında Bay Albert Gebert tarafından atılmıştır. Ürün gamında akıllı rezarvuar sistemleri, pisuarlar ve banyo elemanları bulunmaktadır. Geberit 2002 yılından beri kendi firmasıyla olmak üzere toplamda 22 yıldır ülkede ürünlerinin tanıtım ve pazarlama faaliyetleri ile sektörde tanınan bir marka olmayı başarmıştır.
GELECEĞİN YILDIZLARI
Türkiye’de kamp sektörünün öncüsü Geleceğin Yıldızları, 5 - 17 yaş grubuna Uludağ, İstanbul, Alaçatı, Kuşadası, Datça, Mersin, Londra ve Los Angeles’da spor, sanat, İngilizce ve doğa programlarını içeren 19 farklı kamp seçeneği ile ayrıcalıklı bir okul dışı eğitim olanağı sunuyor.
HOME STORE
1984 yılında kurulan Home Store, Türkiye'de ilk kez kafe ve mağaza iç içe konseptini bir araya getiren Home Store 1986 yılında Akmerkez'de açılan mağazasıyla uzun yıllar dekorasyon, moda ve yeme içme sektörüne yön verdi.
HUGENT
SHR Grup’un iştiraki olarak kurulan Hugent Bağdat Caddesi’nde kurulan ilk İK firması olma özelliğini taşıyor. Etik değerlere oldukça önem veren bir firma olarak dikkat çeken Hugent, 2012 yılı başında Türkiye Etik ve İtibar Derneği’ne (TEİD) üye olmuş ve Şubat ayında yapılan Etik Zirvesi’nde Etik Beyannamesi’ni imzalayarak farkını ortaya koymuştur.
INTERSPORT
1968 yılında kurulan Intersport bugün 42 ülkede 5500'den fazla mağazası, 8,5 milyar Euro cirosu ile dünyanın en büyük spor perakendecisidir. Çok markalı spor ürünleri perakendeciliğinde, yurt geneline yayılan çok sayıdaki mağazasıyla müşterilerine sporla ilgili aradıkları her şeyi aynı çatı altında bulma olanağı sunan Intersport Türkiye, yeni yapısıyla hızlı büyüme trendini sürdürmektedir.
JOYA
Tüm dünyada ileri teknolojisi ile en çok tercih edilen ayakkabılardan biri olan ve Almanya’nın en konforlu ayakkabısı seçilen Joya, Bozkır Grup distribütörlüğünde Türkiye pazarına giriş yaptı.
JOYGAME
SHR Grup’un iştiraki olarak kurulan Hugent Bağdat Caddesi’nde kurulan ilk İK firması olma özelliğini taşıyor. Etik değerlere oldukça önem veren bir firma olarak dikkat çeken Hugent, 2012 yılı başında Türkiye Etik ve İtibar Derneği’ne (TEİD) üye olmuş ve Şubat ayında yapılan Etik Zirvesi’nde Etik Beyannamesi’ni imzalayarak farkını ortaya koymuştur.
KİĞILI
Ülkemiz Hazır Giyim Perakendeciliği’nin, ilk markalarından biri olan Kiğılı, 2001 yılında 15 adet mağazası ve 217 çalışanı mevcutken, bugün 180 mağazası ve 3500 kişinin istihdamının sağlandığı bir dünya devi.
LEGRAND
Merkezi Fransa’da bulunan Legrand, bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzmandır. 180 ülkeyi kapsayan ticari faaliyetleri, 35 binden fazla çalışanı ve 200 binin üzerinde farklı ürün referansına sahip Legrand Grup’un konutlar, ticari ve endüstriyel yapılar için komple sistem çözümleri bulunmaktadır.
MEAL BOX
Türkiye’nin ilk ve tek gurme ev yemek zinciri Meal Box, sağlıklı, taze ve lezzetli Türk ev yemeklerini hızlı, ulaşabilir fiyattan sunuyor.
MLS HOLDİNG
1992 yılında liman makineleri imalatçısı İtalyan Officine Meccaniche Fantuzzi Firmasının Türkiye mümessilliğini alarak faaliyete başlayan MLS Holding, çatısı altında yer alan 9 şirketiyle bugün liman, teknik servis ve makine yedek parça ekipmanları ile madeni yağ sektörlerinde faaliyet gösteriyor.
MOSDER
Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER), mobilya sektörünün öncü 57 markasını tek çatıda toplayarak, sektörün yüzde 75’ini aşkın kesimini temsil etmektedir. MOSDER’ tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en büyük, dünyanın en büyük 3. mobilya fuarı olma özelliğine sahip İstanbul Mobilya Fuarı-İSMOB, 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenecektir. 
NANAN
1992 yılında Franca Mentana tarafından kurulan İtalyan bebek markası Nanan, dünyaya açılarak Avrupa’da, Rusya, Katar, BAE, Japonya  gibi ülkelerde de butiklerini açmaya devam ediyor
NARVEN
Bolu’da hayata geçirilen Narven Termal Sağlık Kasabası gerek sunduğu termal hizmetler ve sosyal imkânları, gerekse mimarisi ve doğası ile Türkiye turizmine, 4 mevsim potansiyel oluşturulmasına yönelik yepyeni bir anlayış getirecek. 
OSES ÇİĞKÖFTE
1993 yılında kurucusu Osman Yaşar’ın el ile yoğurup, seyyar arabayla satarak başlayan serüveni ilk şubesini İstanbul Sultangazi’de açarak markalaşma yolunda büyük adımlar atmasıyla ilerledi. Sektör adına büyük bir adım olan AB standartlarında ilk fabrikayı kuran OSES, üretim kapasitesini de artırarak Türkiye’deki liderliğini tüm dünyaya taşımak adına çalışmalarını sürdürüyor
ÖZDİLEK
Özdilek, 1971 yılında iki adet dokuma tezgahı, 5 personel ve yıllık 10 ton havlu üretim kapasitesiyle havlunun ilk üretildiği yer olan Bursa'da kurulmuştur. Geleceği görebilen bir çalışma anlayışı ve doğru yatırımlarla, 42 yıl önce başlayan kalite ve hizmet yolculuğu, bugün; 6 bin 500 çalışan, yıllık 10 bin ton havlu üretim kapasitesi, günlük 40 ton pamuk ipliği üretimi, alışveriş merkezleri ve ev tekstili mağazaları ile Türk tekstil ve perakende sektöründe hizmetlerine devam etmektedir.
ÖZDİLEK PARK İSTANBUL
İstanbul’un kalbi Levent'te, Büyükdere Caddesi üzerinde 27.000 m² arsa üzerine inşa edilen Özdilek Park Avm; yerli ve yabancı seçkin markalardan oluşan 140 adet mağaza, 3.200m² teras alanı, 1500 kişi oturma kapasiteli yeme içme alanıyla hizmet vermektedir.
PRIME DEVELOPMENT
Prime Development, Japonya’dan İngiltere’ye dünyanın pek çok ülkesinde faaliyetlerini sürdüren ve 15 ülkede 2,5 Milyar dolardan fazla gayrimenkul yatırımı bulunan Alman yatırımcı grubun Türkiye kanadıdır. Prime Development, Türkiye’de 2007 yılından bu yana Prime Mall İskenderun, Prime Mall Antakya ve Prime Mall Gaziantep alışveriş merkezlerini hayata geçirmiş olup, sahip olduğu alışveriş merkezlerinde ve farklı yatırımcılara ait projelerde geliştirme, kiralama, pazarlama, yönetim hizmetleri sunmaktadır.
SARAN HOLDİNG
Medyadan hizmete, enerjiden havacılığa 8 ana sektörde yurtiçi ve küresel piyasalarda, uluslararası düzeyde hizmet veren Saran Holding, dinamik ve büyüyen bir grup olarak ülke ekonomisinin büyümesine katkı sağlamaya devam etmektedir.
TETSİAD
1991 yılında kurulan Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TETSİAD), Türkiye'nin önce gelen ev tekstili markalarını bir çatı altında toplamıştır. Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İşadamları Derneği, binden fazla üyeyle, sektörün tek sesi olarak, örgütlü yapısını sürdürmektedir.
 
TGS
Türk Hava Yolları A.O. ve Havaş ortaklığıyla kurulan ve 1 Ocak 2010 tarihinde sektörde yerini alan TGS Yer Hizmetleri A.Ş.; İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, İzmir Adnan Menderes, Antalya, Adana, İstanbul Sabiha Gökçen, Milas- Bodrum ve Dalaman Havalimanlar'ında olmak üzere toplam 8 istasyonda, anlaşmalı 155 havayoluna sunduğu hizmetlerle faaliyetlerini sürdürmektedir.
VİTALIS LIFE
Alanında uzman ekibiyle kişilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan juice karışımları ile Vitalis Life, kişileri detoks yoluyla sağlıklı bir vücuda ve zinde bir yaşama kavuşturuyor. Türkiye’de gerçek anlamda sağlıklı yaşama dönüşüm yapmak isteyenlere faydalanabilecekleri en iyi kaynak ortam olabilmek amacıyla yola çıkan Vitalis Life, sağlıklı yaşam adına online koçluk ve transformasyonel koçluk hizmeti ile kişilere destek oluyor.
VİZYON GRUP
Vizyon Turizm değişim ve gelişimin adresi olma adına, 1990 yılından itibaren iç ve dış hatlarda bilet ve vize işlemleri, yurt içi ve yurt dışı kültür turları, iş adamlarına yönelik yurt dışı seyahat hizmetleri ve fuar organizasyonlarında başlangıçta ve bitişte dost kalabilme prensibi ile hizmet veriyor.
WEBER
1952 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrinin Illinois eyaletinde kurulan ve dünyada 6 kıtada 45 ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olan Weber Stephen, kömürlü, gazlı ve elektronik barbekü olmak üzere 3 ana kategoride barbekü üretimi yapıyor olmanın yanı sıra, oldukça geniş bir barbekü aksesuar yelpazesine de sahiptir.
WYNDHAM GRAND
Grand Wyndham İstanbul Levent, şehrin en modern iş ve alışveriş merkezlerinin yer aldığı Levent Büyükdere Caddesi üzerindeki avantajlı konumu ile iş, toplantı ve tatil amaçlı seyahat eden misafirlerin üstün beklentilerini karşılayacak 5 yıldızlı bir otel olarak hizmet sunuyor.
YILDIRIM YAPI GRUBU
1972 yılında Yıldırım İnşaat adı altında kurulan Yıldırım Yapı Grubu, yarım asırlık tecrübesiyle inşaat sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana otuz dört projeye imza atan Yıldırım Yapı Grubu, 2006 yılından itibaren ‘Kuleli Evleri’ markasıyla Şişli-Bomonti bölgesinde “Kentsel Dönüşüm Projelerini” hayata geçirmektedir. Kuleli Evleri ile yaşam standartlarını yükselten Yıldırım Yapı Grubu, kentsel dönüşüm alanındaki projelerinin sayısını önümüzdeki yıllarda artırmayı hedefliyor.
 
© Copyright 2009 - 2017 Aristo İletişim