Morfose’dan Türkiye’de bir ilk!


Kadınlar saçlarına farklı modeller ve renkler denemeyi seviyor. Bu deneme işleminde saçın zarar görmesinden korkan kullanıcılar daha basit uygulamalara yöneliyor. Morfose’un Türkiye’de ilk ve tek olan ürünü Change Colour Sprey farklı renklerin boya kullanılmadan deneyimlenmesine imkan sunuyor. Sprey kullanımının ardından saçlarınızı, ortam sıcaklığında ya da ısı uyguladıktan sonra isteğe bağlı olarak mordan pembeye ya da yeşilden maviye çevirebilirsiniz.

Saçlarımızda iddialı renkleri seviyoruz fakat buna cesaret edemiyoruz. Morfose Türkiye’de ilk ve tek olan ürünü Change Colour Sprey ile farklı renklerin boya kullanılmadan deneyimlenmesine imkan sunuyor. Pratik uygulama ile dilediğiniz saç rengine kavuşacağınız Morfose’un yeni ürünü Change Colour Sprey, rengarenk saçlara sahip olmanızı sağlıyor.

Ortam sıcaklığı ve fön makinesi ile renk değiştiren formül
Morfose, yeni ürünü Change Colour ile saçın doğal yapısına zarar vermeden geçici olarak saçları renklendirerek dilediğiniz an fark edilir bir imaj değişimi sunuyor. Hızlı ve kolay kullanım sunan ürün, saça uygulandıktan sonra bulaşma yapmıyor. Change Colour, tüm saç tipi ve rengine uyumlu olması ve şampuanla yıkandıktan sonra kolay arınması ile favori ürününüz olmaya aday.

Kullanımı oldukça kolay olan spreyi iyice çalkaladıktan sonra tutam şeklinde ayırdığınız kuru saçınıza 15-20 cm mesafeden eşit şekilde püskürtün. Saçınızı taradıktan sonra saç kurutma makinesiyle ısı uyguladığınızda ya da bulunduğunuz ortamın sıcaklığına göre saçlarınızın rengini yeşilden maviye, mordan pembeye, yeşilden sarıya ya da turuncudan sarıya döndürebilirsiniz.