Selpak Deluxe Badem Sütlü Banyo Havlusu


Türkiye’nin lider ve yenilikçi markası Selpak, geliştirdiği en yumuşak kağıt havlu ile cilt temizliğinde yeni bir dönemi başlatıyor. Selpak Deluxe Badem Sütlü Banyo Havlusu, makyaj temizliği sonrası hijyenik bir kurulama sağlarken yumuşacık dokusu ile cilde hak ettiği hassasiyeti gösteriyor. Badem sütünün rahatlatıcı kokusu ile makyaj temizleme rutinini bir üst seviyeye taşıyor.

Kişisel bakım ve cilt temizliğinde doğru temizleme ürününün kullanımı büyük önem taşıyor. Türkiye’de kişisel temizliğin öncü markası Selpak, banyo kullanımına özel olarak geliştirdiği inovatif ürünü Selpak Deluxe Badem Sütlü Banyo Havlusu ile cilt temizliğinizin vazgeçilmezi olmaya hazırlanıyor.

Banyolarda tek kullanımlık havlu devri başlıyor
Selpak’ın Soft Plus teknolojisi ile üretilen en yumuşak havlusu Selpak Deluxe Badem Sütlü Kağıt Havlu, cilde gerektiği hassasiyeti göstererek yumuşak bir kurulama sağlıyor. Bu sayede kullananlar her yaprakta hem hijyenin hem de yumuşaklığın keyfini sürüyor. Dermatolojik olarak test edilmiş olan ürün, kendisi ve ailesi için en iyisini isteyenler tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor.

Selpak’ın en yumuşak kağıt havlusu artık banyolara özel
Yapılan tüketici araştırmasına göre Selpak Deluxe Badem Sütlü Banyo Havlusunu deneyenlerin yüzde 98’i ürünü satın alacağını belirtiyor! Selpak Deluxe Badem Sütlü Banyo Havlusu, şimdi tüm Carrefour’larda kişisel bakımına özen gösterenleri bekliyor.