Tatil hazırlıklarınızı Tchibo’da tamamlayın


Tüm yıl heyecanla beklediğiniz ve aylar öncesinden planladığınız tatil dönemi başladı. Deniz, kum ve güneşin tadını doyasıya çıkarırken, yılın yorgunluğunu da bu dönemde geride bırakacaksınız. Fonksiyonel ve stil sahibi ürünlerini “Tatil Heyecanı Başlasın” koleksiyonunda bir araya getiren Tchibo, tatilinizin kusursuz bir şekilde geçmesine yardımcı olacak.

Deniz sezonun açılmasıyla birlikte tatil hazırlıkları da hız kazandı. Yılın en keyifli ve rahat döneminin kusursuz geçmesi için bavulunuzda olması gerekenler önem taşıyor. Tchibo, plaj trendlerini ve yaz rahatlığını yansıtan “Tatil Heyecanı Başlasın” koleksiyonu ile keyif dolu anlar yaratıyor.

Hem fonksiyonel hem şık ürünler bir arada
Koleksiyonda; birbirinden şık Vücut Şekillendirici Mayolar, Çocuk Mayoları, Plaj Tunikleri, Plaj Elbiseleri, Tişörtler ve Şortların yanı sıra plaj konforunuzu artıracak birçok farklı fonksiyonel ürün de yer alıyor. Katlanabilmesi sayesinde bavulda az yer kaplayan Katlanabilir Plaj Çantası, özel yüzey malzemesiyle kumlanmayan Plaj Örtüsü, sağlam ve silinebilir özellikleriyle deniz ve havuz kenarında eğleneceğiniz Suya Dayanıklı Oyun Kartları, ekstra ıslak bölmesiyle ıslak mayolarınızı taşıyabileceğiniz Plaj Çantası, Şemsiye Tutucu, her çantaya kolaylıkla asılabilen Asılabilir Gözlük Kabı ve Havlu Mandalı deniz tatilinizde rahat etmenizi sağlayacak.

Ayrıca bu hafta;
Doğa aşığı kamp tutkunları için özel olarak hazırlanan “Doğada Keyif Zamanı” koleksiyonu, kurtarıcı çözümler sunuyor. Katlanabilir Mug, Katlanabilir Tabak Seti, Katlanabilir Yemek Kabı, Su Geçirmez Akıllı Telefon Kılıfı ve Kompakt Mıknatıslı Işık, kamp maceralarında pratik kullanım sağlayacak.