KURUMSAL YAYINLARIMIZ


example-image

ARİSTOKRAT

"İletişimsiz olmaz!" diyenlerin dergisi Aristokrat, Aristo İletişim Yayın Ekibi tarafından hazırlanıyor. İki aylık periyodlarla yayınlanan derginin içeriğini sektörden haberlerin yanı sıra atamalar, analiz yazıları, köşe yazıları ve röportajlar oluşturuyor.

example-image

FORD OTOSAN

Ford Otosan’ın kurumsal yayını olan Aramızda, hem baskılı hem de dijital olarak çalışanlarla buluşuyor. Köklü bir geçmişe sahip olan dergide, kurumsal haberlerin yanı sıra lifestyle içerikler de beğeni topluyor.

example-image

PEPSICO

Ürünleri tüm dünyada 200’den fazla bölgede satılan PepsiCo şirketinin kurum içi yayını olan Bir Numara dergisinin içeriğini PepsiCo’nun yeni ürünleri, imza attığı başarılar, konferans ve etkinlikler oluşturuyor.

example-image

MICHELIN

Tüm dünyada 112 binin üzerindeki çalışanıyla 17 ülkede toplam 68’den fazla üretim tesisi bulunan Michelin şirketinin kurumsal dergisi Bibendum ile sektöre ilişkin bilgilerin yanı sıra keyifli röportajlar, analizler ve lifestyle içerikler okurlarla buluşuyor.

example-image

YILDIZ TEKNOPARK

Yıldız Teknopark'ın kurumsal yayını olan Techstar, 3 aylık periyotlarla hazırlanıyor. Güncel teknoloji haberlerinin yanı sıra dergide sektörel röportajlar, Kuluçka Merkezi haberi ve lifestyle içerikler yer alıyor.

example-image

TAILWIND

Tailwind Havayolları’nın dergisi Tailwind Inflight Magazine, sağlık, moda, yemek, kültür sayfaları ve dünyadan görülmeye değer mekânları tanıtıyor. Almanca ve İngilizce olarak hazırlanan dergide, dünyaca ünlü isimlerin röportajlarına da yer veriliyor.

example-image

AKSA JENERATÖR

Aksa Jeneratör’ün kurum içi dergisi Aksa Jenerik, iki aylık periyodlarla hazırlanıyor. Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanan dergide şirket hakkındaki güncel bilgilere, katıldığı fuar ve sponsorluklar ile ürün tanıtımlarına yer veriliyor.

example-image

ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK

Hayata Dair dergisinde, Anadolu Hayat Emeklilik şirketinin hayatı kolaylaştıran yeni projelerini tanıtıyor, acente röportajları gerçekleştiriyoruz. Şirket çalışanlarının seyahat, hobi, spor gibi alanlarda yazıları da derginin içeriğini zenginleştiriyor.

example-image

TGS

TGS odaklı haberler, departman tanıtımı ve söyleşilerin yanı sıra istasyonların gerçekleştirdiği faaliyet ve aktivitelere yer veriliyor. Sağlık, teknoloji, gezi gibi konuların da yer aldığı TGS Port’ta, çalışanların ilgilisini çekecek aktüel haberler de bulunuyor.

example-image

YORGLASS

Türkiye’nin ilk dekoratif ve mat cam üreticisi olan Yorglass şirketinin kurumsal yayını olan Yorglass Satinated dergisi İngilizce olarak hazırlanıyor. Sektördeki gelişmelere yer verilen dergi de birbirinden özel köşe yazıları da dikkat çekiyor.

example-image

MMK

85 yıllık köklü geçmişe sahip olan MMK Metalurji, dünya demir çelik sektörünün devi olarak kabul ediliyor. BizBize dergisi ise MMK Grubu bünyesinde 3 aylık periyotlarla okurlarıyla buluşuyor.

example-image

FIRAT EDAŞ

Aksa Elektrik şirketi bünyesinde bulunan Fırat EDAŞ; Tunceli, Bingöl, Malatya ve Elazığ illerinde hizmet veriyor. Enerjinin Sesi Fırat dergisi de şirketin hizmet verdiği tüm bölgelerde okuyucuları ile buluşuyor.

example-image

ÇORUH EDAŞ

Hizmet verdiği şehirleri modern, temiz ve renkli bir görüntüye kavuşturmayı kendine ilke edinen Çoruh EDAŞ; Artvin, Rize, Trabzon, Gümüşhane ve Giresun illerinde hizmet veriyor. Şirket, tüm bu illerdeki hizmetleri de Enerjinin Sesi Çoruh ile okuyucularına duyuruyor.

ANADOLU SİGORTA

Maksimum Biz’in içeriğini Anadolu Sigorta’nın yeni ürünleri, imza attığı başarılar, konferans ve etkinlikleri oluşturuyor. Tüm bunların yanı sıra sanat, hobi, gurme ve keşif gibi başlıklarla da keyifli bir içerik hazırlanıyor

EGEPEN

Egepen için yayına hazırlanan Bizim Penceremizden dergisinin içeriği; başarı elde eden çeşitli çalışmalar, bayi buluşmaları, departman tanıtımları ve röportajlardan oluşuyor. Gezi, sağlık ve çevre gibi başlıklarla da okurların beğenisine sunuluyor.

CORENDON

Corendon Inflight Magazine, iki ayda bir İngilizce - Almanca olarak iki ayda bir hazırlanıyor. Sağlık, moda, yemek, kültür ve birçok tarihi yerlerin tanıtıldığı dergide, çocukların keyif alabileceği çizgi roman ve bulmacanın olduğu ayrı bir ek de yer alıyor.

D-SMART

Akış ve indeksin yer aldığı D-Smart dergisinde öne çıkan filmlerin başrol oyuncularıyla gerçekleştirilen röportajlar, kültür-sanat gibi okuyucuya keyif veren bölümler de bulunuyor.

TETSİAD

Hometextile dergisi, tekstil sektörüne yönelik önemli fuarların ve gelişmelerin detaylı olarak anlatıldığı bir içeriğe sahip. Dünya ev tekstili trendleri, Türkiye’yi tanıtan gezi sayfaları, derginin içeriğinde yer alıyor.

ISS

ISS WAY dergisinde güncel haberler, şirket bünyesinde gerçekleştirilen aktiviteler yer alıyor. Çözüm ortaklarıyla gerçekleştirilen röportajların yanı sıra, kültür-sanat, yemek gibi kurum içi çalışanlarına yönelik sayfalar dergi içeriğini oluşturuyor.

ATALIAN

ATALIAN için hazırlanan kurum içi dergi ATALIAN Network’te, şirketin hem global hem de Türkiye’de imza attığı başarılara, işbirliklerine ve kurum içi düzenlenen etkinliklerine yer veriyoruz.