NELER YAPIYORUZ


Kurumsal İletişim Danışmanlığı

Kurum kimliğinizi oluşturarak doğru hedef kitleye mesajlarınızı iletiyor, kurum imajına uygun iletişim stratejilerini belirleyerek sektörünüzde öncü olmanızı sağlayacak iletişim çalışmalarını hayata geçiriyoruz.


PR & Medya İletişimi

İletişim hedefleriniz doğrultusunda medya planı oluşturarak medya görünürlüğü elde etmek, medya ile aranızdaki iletişimi sürekli kılmak, yaratıcı içerik yönetimiyle etkili haber ve röportaj yansımaları elde etmek, raporlama ve analiz yapmak.


Pazarlama İletişimi

Pazarlama iletişiminde satış ve pazarlamaya yönelik ikna edici iletişim stratejileri oluşturarak, destekleyici projeler üretiyor ve bilinçlendirme kampanyaları düzenleyerek marka bilinirliğinizi artırıyoruz.


İtibar Yönetimi

Marka güvenilirliğinizi artırarak kurumun itibarının kaliteli bir şekilde yönetilmesini sağlıyor ve gerçekleştirdiğimiz proaktif projelerle markanızın iç ve dış rekabet gücünün artırılmasını sağlıyoruz.


Algı Yönetimi

Hedef kitlenizin beklentilerilerine uygun iletişim stratejileriyle markanızın algısının oluşturulmasını sağlıyor, marka kimliğine uygun olarak, hedef kitlenizle aranızda sıcak bağ ve güven oluşturacak çalışmalara imza atıyoruz.


Kriz İletişimi

Kriz İletişim Planınızı ve yol haritanızı hazırlayarak, markanızın potansiyel krizlerle ilgili önceden hazırlıklı ve tedbirli olması için çalışıyoruz.


Etkinlik/Sponsorluk Yönetimi

Markanızın etkinlik, organizasyon, basın gezisi, fuar katılımı ve sponsorluk çalışmalarıyla tüketicileriyle farklı platformlarda bir araya gelmesini sağlıyoruz.


Sosyal Medya İletişimi

Yeni çağın en güçlü iletişim aracı sosyal medyada, markanızın hedef kitle ile arasındaki dijital iletişimi ve marka kimliğinize uygun olarak takipçilerinizle olan dijital ortamdaki birlikteliğinizi yönetiyor, daha fazla kişiye erişmenizi sağlıyoruz.


Kurumsal Yayıncılık

Ulusal medyada uzun yıllar dergi ve gazete tecrübesine sahip Aristo Yayın Ekibimiz ile Türkiye ve dünyanın önde gelen firmaları için kurum imajını ve değerlerini yansıtan, yaratıcı tasarım ve zengin içeriklere sahip kurumsal yayınlara imza atıyoruz.